Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idős (80 körüli) szüleiteket,...

Idős (80 körüli) szüleiteket, vagy nagyszüleiteket oltották mostanság harmadjára Covid ellen (Pfizer-rel)? Tapasztaltak valami mellékhatást az előző 2-höz képest?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Idős szüleim áprilisban kapták a 2. oltásukat. Azaz épphogy lejárt a 4 hónap pár hete. Féltem őket; remélem, nem korai még a 3. oltás.

2021. szept. 7. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én a 77. évemmel beleszámítok a kérdezett csoportba, akkor a válaszom az, hogy a 3. oltás utáni kar-érzékenység (enyhe fájdalom) 2 napig tartott, míg a második után csak 1 napig. Május elsején kaptam a 2. oltást, és most augusztus 25 körül a harmadikat.
2021. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Harmadik oltast H lehet felvenni?

60+os apámnak szeretném minél hamarabb vidéki város...

Mi a menete?

2021. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 EESZT-n tudsz regisztrálni időpontot.
2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80 éves nagyszüleim már megkapták. Minimális kar fájdalom volt csak nekik.
2021. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1. és 4.!
2021. szept. 9. 08:32
 6/7 anonim ***** válasza:
80 körüli anyosomat és aposomat nemrég oltották 3. alkalommal. Mindketten rosszabbul viselték, mint az első két oltást (levertség, gyengeség, láz jelentkezett). 2 nap múlva viszont már jól voltak, azóta sincs bajuk.
2021. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét 70 feletti szülőm megkapta a 3 Pfizert. Keresztszülők is 3at. Senkinek nem volt semmi problémája.
2021. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!