Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattad magad Covid ellen...

Beoltattad magad Covid ellen vagy nem?

Figyelt kérdés
Semmi ítélkezés, csak így 6 millióhoz közeledve kíváncsivá tett kicsit ezen az oldalon melyik oldal lehet többségben.

2021. szept. 11. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
65 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Van már 28265 ilyen kérdés 😀
2021. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
De a kérdező az aktuális helyzetre kíváncsi nem a két hónappal ezelőttire. Én azt mondom minden héten jó ezt felmérni. Itt a mű mutáns a nyakunkon. Félek.
2021. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen valóban van 28265 ilyen kérdés csak azt vettem észre a legtöbbnél az van hogy van 1-2 nomrmális válasz az elején majd meg eldurvul a helyzet és jön az orbánozás, új világrend és hasonló finomságok ezért is csatoltam szavazást hogy nem kelljen még gépelni sem ha valaki nem akar
2021. szept. 11. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt vettem észre hogy itt a gyakorin van pár elmebeteg aki napi szinten rugózik az oltásokon, covidon hogy vitát robbantson ki. Pedig csak annyit kellene tennie, hogy megnézi a statisztikai adatokat.
2021. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon rosszak a statisztikai adatok. Sajnos minket is elért az Izrael jelenség. Minél többet oltanak a világon egy országban valamiért annál rosszabb a helyzet. Izraelben odáig fajult, hogy Svédország után Portugália is megtiltotta a beutazást tőlük! Durva.
2021. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

"Minél többet oltanak a világon egy országban valamiért annál rosszabb a helyzet"


Erről kérdezd már meg pl. a Dánokat, Illetve az Egyesült Királyságban élőket is, hogy "mennyire rossz" korlátozások nélkül élni a magas átoltottságnak köszönhetően.

2021. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"Erről kérdezd már meg pl. a Dánokat, Illetve az Egyesült Királyságban élőket is, hogy "mennyire rossz" korlátozások nélkül élni a magas átoltottságnak köszönhetően."


Milyen kedvesek h visszadtak olyan jogokat amik alapból járnak minden embernek,azután h rájukzsarolták az oltást...

2021. szept. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

"Milyen kedvesek h visszadtak olyan jogokat amik alapból járnak minden embernek,azután h rájukzsarolták az oltást..."


Tudom nehéz felfogni, de járvány idején közösség érdeke >> egyéni érdek.


Ettől függetlenül nem kaptam választ arra, hogy miért nem romlik a helyzet az ilyen magasan átoltott helyeken, miközben a Te hipotézised az, hogy romlania kéne magas átoltottság mellett.

2021. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Izraelben ahol ronggyá oltottak mindenkit ,ott igenis romlott a helyzet...
2021. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Izraelben ahol ronggyá oltottak mindenkit"


Ez elég téves információ. Az átoltottság szempontjából Izrael kb. Magyarországgal egy szinten van (~60%).


Dánia vagy pl. Izland a felnőtt lakosság közel egészét beoltotta, Izrael már rég nem a legátoltottabb ország.


Izraelben pedig a 3. hullámnál magasabb esetszámok mellett 1/2-1/3 annyi halott van, Egyesült Királyságban 1/10-1/20-ad annyi haláleset, Dániában pedig kvázi 0.

2021. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!