Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek milyen reakció jelentkez...

Kinek milyen reakció jelentkezett az 1.Pfeizer vakcina után?

Figyelt kérdés

Nem,nem akartam felvenni,de mivel egyedülálló anyuka vagyok 2 gyerekkel és óvónő,ha nem akartam munka nélkül maradni ...értitek

Én 5 éve még megfázva sem voltam,most meg 4.ik nap után is köhögök,fáj a torkom a tüdőm,fejem..

Akkor mit várhatok a 2.után? Azt mondta doki ,csak a 2.után lesz reakció.Nekem pedig a 2.oltás után 4.ik napon el kell utaznom egy hétre. 😒

Van valaki akinek nem voltak durva reakciói a 2.után sem?



2021. szept. 11. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Pfizer lesz az. Nekem sem az első, sem a második után nem volt semmiféle oltási reakcióm.
2021. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen Pfizer lesz,rosszul irtam,de remélem az összes hozzászóló nem fogja megjegyezni.Köszönöm.
2021. szept. 11. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Fáradt voltam.


De a köhögés fejfájás, torokfájás az most gyakori, nálunk a családban 2-en munkahelyen 10%+ akinek ilyen gondja van épp

2021. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-hoz


"De a köhögés fejfájás, torokfájás az most gyakori, nálunk a családban 2-en munkahelyen 10%+ akinek ilyen gondja van épp"


Ezt úgy értettem, hogy mostanában gyakori, de senkit nem oltottak az érintettek között mostanában, így az a valószínűbb, hogy nálad már volt ez a betegség a beoltás előtt.

2021. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!