Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az, hogy nagyon...

Hogy lehet az, hogy nagyon sokan egyetlen korona elleni vakcinát sem kaptak, és még mindig élnek? Tényleg a vakcina menti meg az életet, vagy erre az oltatlanok már rég rácáfoltak??

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 15:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
43%

#30


Jézusom.🤦 Ehhez nincs türelmem.

2021. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

#31: ok, nem kell hinni a statisztikáknak, meg a számoknak, de akkor te nem tudom mi alapján gondolkodsz.

A kórházban kezelt covidosok között is bőven 20% alatt van a halálozási ráta, a legelején volt nagyobb, de lement 5% alá.

Azt meg tudni kell, hogy arányaiban nagyon kevesen kerülnek kórhazba, csak rengeteg a fertőzött "kint"

2021. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

#32


Igen, és?


Gozod sincs miről beszélek, mi?

Ne haragudj, de ehhez tényleg nincs türelmem.

2021. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
#33: nem, valóban nincs gőzöm sem, én csak azt tudom elolvasni, amit írtál, gonsolatolvasó nem vagyok, az érzelmeidet nem fogom megfejteni.
2021. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

#34


Komolyan nem tűnik fel, hogy két különböző dologról (ha úgy jobban érted: statisztikáról) beszélünk?

Amiről én írok, az az, hogy a vírus maga az emberek 80%-nál..hogy írjam egyszerűbben? nem okoz problémát. Te meg a már igazolt fertőzöttekről azon belül is a kórházban kezeltekről vagy halottakról szóló statisztikáról beszélsz.

Igen, amiről írsz úgy van. De én NEM ERRŐL BESZÉLEK! Mit nem értesz ezen?

2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

35


Ez józan paraszti ésszel sem tűnik logikusnak, de van rá forrásod?

2021. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#35: te azt írtad 20%-ra veszélyes a vírus. Ez nem igaz. Ennyi a lényeg.

A többit már leírtam, te hadilábon állsz a számokkal.

2021. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
46%

#36,37


Ezt most direkt csinálod, ugye? Szivatsz.


Mar az elején megmondtak, hogy a covid 19 az emberek ~80-nal nem okoz gondot.

Pl:

[link]


Kb milliószor elhangzott, leírták, elböfögték..te is talalhatsz dögivel " forrásokat " erről az interneten. Kb huszmillioszor elmondtak.


Feladom. Tényleg nincs türelmem ehhez. További jó hétvégét!

2021. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38: és me

ég csak az sem szúr szemet, hogy a #36 nem én irtam....

2021. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#38

A linkelt oldalon hol olvastál olyat, hogy nem okoz gondot?

Én ott ezt látom:

"80%-ban a fertőzés enyhe, mérsékelt, vagy közepesen súlyos betegséggel jár. Ilyenkor a tünetek enyhe, mérsékelt légúti fertőzés tünetei, vagy nem súlyos tüdőgyulladás alakul ki. Az esetek egy részében a fertőzés akár teljesen tünetmentes is lehet, így tehát észrevétlen is maradhat."

Nem tudom, ki hogy van vele, nekem az egy hét otthon köhögés, láz, egyéb "enyhe" influenzás tünetek is épp elég gondot okoznak. Jobban mondva okoztak, voltam covidos, nem volt kellemes.

Ha elkerülhető, miért ne akarnám elkerülni?

2021. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!