Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek elkaptam a delta...

Szerintetek elkaptam a delta variánst?

Figyelt kérdés
A második Pfizer oltásomat még február elején kaptam. Mára virradóan folyamatosan folyik az orromból színtelen váladék. Hőemelkedésem, illetve rossz közérzetem van. Torkom nem fáj, csak a fejem néha. 22/l

2021. szept. 13. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak teszttel lehet megállapítani. Hívd fel a háziorvost!
2021. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném.

Hasonlók a tüneteim és még pár barátomnak is. Szimpla megfázás. Legalábbis nálunk az, most hogy indult az egyetem sokan ülnek be betegen órára és elkaptuk tőlük. Szerencsére ki is tudtuk pihenni suli kezdésig.

2021. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszi náthavírus is leheet.
2021. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenki náthás vagy allergiás most, nem kell kapásból a covidra gondolni!
2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-es

Én is ezt hittem végül bementem inkább a covid ambulanciára pozitív lettem ahogy az összes beoltott barátom akikkel buliztam. Egyébként nekem orrdugulás és torokfájásom volt szóval tipik megfázás tünet

2021. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, én is ezzel kínlódom. Júliusban kaptam a 2. oltásom, ma reggel megállás nélkül folyik az orrom, be van dugulva az egész fejem és a torkom is fáj.
2021. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!