Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A reklámok miatt hiszik az...

A reklámok miatt hiszik az emberek, hogy az immunrendszert lehet erősíteni?

Figyelt kérdés

A reklámok miatt hiszik azt az emberek, hogy az immunrendszer "erősíthető", ekkor kevesebbszer kapunk el felsőlégúti fertőzést? Ha meg "legyengült" az immunrendszerünk, akkor többször?


(A gyakori légúti fertőzés vagy hasonló tünetek oka lehet gócos mandula, nem megfelelően kikezelt fertőzés, autoimmun betegség, reflux)


Az emberek nincsenek tisztában az autoimmun folyamatokkal?



2021. szept. 19. 11:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/205 anonim ***** válasza:
83%

Te azért írod ki ezeket a kérdéseket sorozatosan hogy önmagadról és a betegségesről írhass. A válaszok nem is érdekelnek.

De ha mégis, itt van egy videó amiben egy professzor D vitamin és a covid kapcsolatát magyarázza el tanulmányokkal alátámasztva. Jelentősen nagyobb az esélye azoknak az embereknek hogy meghaljanak covidban vagy bármilyen problémát okozzon, akinek a D vitamin szintje alacsonyabb egy bizonyos szintnél. Csak ennyit számítanak a vitaminok és az immunrendszer. https://www.youtube.com/watch?v=ha2mLz-Xdpg

2021. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/205 A kérdező kommentje:

Nem írok ki semmilyen kérdéseket sorozatban.


A már ezerszer leírt kérdés érdekel, mert még mindig irreális számomra az, hogy valamelyest helytelen életmód (vagy annak egy eleme) jobban gyengítse az immunrendszert, mint egy szteroidos terápia.

Másrészt úgy tudom, hogy akinek tényleg legyengült az immunrendszere, annak sem a gyakoribb felsőlégúti fertőzés a tünete.


Az immunerősítés pedig szerintem átverés.


Ennyi.

2021. szept. 22. 19:53
 83/205 anonim ***** válasza:
38%
Ott van a videó amiben elmagyarázza hogy IGEN, kevesebbszer kapunk el feslőlégúti fertőzést és a covid jóval enyhébb ha a D vitamin szint megfelelő. De te jobban tudod mindenkinél. xD Ezen rugózol folyamatosan itt a gyakorin mint egy papagáj, anélkül hogy utána néznél a tudományos TÉNYEKNEK.
2021. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/205 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, 2 éven keresztül csak erről olvasgattam. Ez alapján alakult ki a mostani álláspontom.


Tehát az optimálisnál alacsonyabb D-vitamin-szinttel gyakoribbak a fertőzések, szteroid szedése mellett nem...

2021. szept. 22. 20:27
 85/205 anonim ***** válasza:
89%
Nem a nők lapja cafét kéne olvasgatni...
2021. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/205 A kérdező kommentje:
Nem betegek blogjait, orvos válaszol rovatokat, webbeteget és társait?
2021. szept. 22. 20:35
 87/205 anonim ***** válasza:
38%

"Az emberek nincsenek tisztában az autoimmun folyamatokkal?"

Nem, nincsenek vele tisztában. Csak kevesen.

2021. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/205 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nők kb 20%-a autoimmun beteg és rengeteg embernél fordul elő kóros immunválasz betegség után, pl ami fülzúgást okoz.
2021. szept. 22. 20:47
 89/205 anonim ***** válasza:
94%
Mi nem vagyunk kíváncsiak a gagyi honlapjaidon olvasott kamu szmrokra, mi egyetemet végzett emberek vagyunk, én történetes biológus és kezd marha unalmas lenni ez a gyp-s szöveg mantrázás
2021. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/205 anonim ***** válasza:
94%

"a nők kb 20%-a autoimmun beteg"

Ez az adat honnan van?

2021. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!