Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynevezett "vírustagadók" és...

Úgynevezett "vírustagadók" és "járványszkeptikusok" titeket konkrétan milyen információ(k) juttatott oda, hogy elkezdjetek kételkedni a covid járvány súlyosságában vagy a létezésében?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok igazán kíváncsi vagyok kinek mitől lett eltérő álláspontja a többségi állásponttól, mikor és miért, esetleg kinek a hatására jutott más véleményre, köszönöm ha válaszoltok.

2021. szept. 20. 18:35
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
41%
Mer a Billgéc csipszet rakott az ótásba.
2021. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
71%
Átestem rajta, és onnantól fogva nem érdekelt. Előtte se rettegtem, de onnantól meg csak nevetni tudok rajta.
2021. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
65%

Engem az utóbbi időben nagyon foglalkoztat ez a téma, rengeteg videót néztem /nézek , cikkeket olvastam/olvastak róla.

Szerintem van ez a vírus mert van csak nem olyan súlyos amilyennek állítják, ezt szándékosan engedték ki a népre, valami céluk van ezzel, nepirtas.. 1919ben volt a spanyolnatha több millió ember meghalt abban is, az is szándékos volt. Rá 100 évre, 2019ben kiengedtek a coronavirust. 100 évente kiengednek valamilyen vírust az emberiségre mert sokan vagyunk a földön... 500 millióra szeretnék csökkenteni a lakosság számát a földön.. Csak ebben a vírusban nem halnak meg annyian mint ahogy tervezték és ezért állították elő az oltást, ami grafént tartalmaz. Ez egy méreg ami fokozatosan bontja le az emberek immunrendszerét és később halálhoz vezet... Immunrendszer nem tud majd védekezni a betegségek, fertőzések ellen és ebbe fognak bele halni az emberek.

MINDENKINEK MEGVAN A VÉLEMÉNYE ERRŐL, TISZTELETBEN TARTOM MINDENKIET, DE szerintem aki értelmesen gondolkozik gondolhatja hogy nem viccből engedték ki ezt a vírust, és nem a semmiért erőltetik úgy az emberekre...

2021. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
84%
Atestem rajta, csak a szaglasom es izlelesem ment el egy idore. Ezen kivul semmi bajom nem volt.
2021. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
17%
3as: ja, végülis az 500 millió ember könnyebben el fog férni a lapos földön. XD
2021. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tagadom, csak nem fosok tőle. Covid van. Azt lehet vitatni, hogy lett. Azért nem érdekel, mert akkora esélye van, hogy covidban meghalok, mint még kb.1000más betegségnek, vagy balesetnek. Jobb dolgom is van a rettegésnél, addig inkább élek. Amúgy volt már, túléltem.
2021. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
61%

7 milliárd ember van a földön, 500 millióra akarják le csökkenteni kb.

Mert Mi magunk teszünk tönkre a környezet, szennyezük stb...

2021. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt hónapról hónapra számolgattam a halálozási arányt a rendelkezésre álló adatok alapján, de mindig 2-3% körül mozgott. Ez így valakinek biztos sok, de a 2020-as KSH adatok alapján a közúti közlekedésnek is pont ugyanekkora a halálozási aránya, az mégsem zavar senkit. Innentől kezdve nekem álszent dolognak tűnik ez az egész hacacáré. Külön bosszantott az is, hogy ágazatokat lehetetlenítettek el, vagy az, hogy még a mai napig nincs normális egészségügyi ellátás (telefonon keresztül nem lehet gyógyítani). Márciusban elkaptam, egy nátha jellegű betegségként ment rajtam keresztül, bármiféle utótünet nélkül. Világ életemben azt vallottam, hogy káros a túlzott fertőtlenítés és az elszigetelődés, mert az immunrendszernek ingerekre van szüksége (milyen érdekes, hogy a mocsokban játszó gyerekek valahogy kevesebbszer betegek, mint a széltől is óvott panel lurkó). Végül eléggé gyanús ez a napraforgó stílus is: úgy kezdtük, hogy Cecília azt mondta, hogy ne vásároljuk fel az egészségügyi dolgozók elől a maszkot. Aztán jött az, hogy a betegek hordják, de egészséges embernek akár káros is lehet, majd egyszer csak kötelező lett mindenkinek mindenhol.

A vírus létezését nem tagadom és a vakcinák hasznosságát sem kérdőjelezem meg (nincs benne chip, nem módosítja senki DNS-ét), azonban úgy gondolom, hogy nekem erre nincs szükségem, influenza ellen sem szoktam oltatni, a koronavírus sem üti meg a mércét.

2021. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
69%

És akik a virusban hisznek meg az oltásban azok miért hisznke benne?

Milyen információk alapján gondolják hogy ez a valós csak ???

2021. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
66%

#8!A halálozási arányt az igazolt fertőzöttek alapján mérik. A valóságban alulról sem súrolja a 2-3%-ot se.

[link]

2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!