Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Na erre milyen gombot varrtok?...

Na erre milyen gombot varrtok? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

[link]



Mikor egy hasonló lehetőséget leírtam egy válaszban, akkor meg le lettem konteózva....


2021. szept. 23. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Hiteles forrás is van vagy csak ez a pletykalap????
2021. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez már nem újdonság, míg a járvány kezdetén mindenki szigorúan hülye konteónak tekintette a laborvírus eredetet mostanra azért a mainstream médiumok is beismerik, hogy igazából minden jel arra utal, hogy így van.
2021. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem már régóta egyértelmű, hogy ez a - mondjuk ki bátran - kínai nátha (alias vuhan vírus) egy laborszökevény, úgyhogy én erre nem varrok semmilyen gombot.

Most komolyan, még van valaki, aki a vuhani piacon megvásárolt és elfogyasztott denevérleves szánalmas meséjében hisz??

2021. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Már több, mint egy éve sejthető volt, hogy nem véletlenül került elő ez a covid19. Szerintem egyébként nem feltétlenül tervezték szabadjára engedni csak így sikerült. Aztán jó biznisz lett az oltás is, csak sajnos sem a vírus, sem az oltás miatt nem számít az emberélet.
2021. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
0%
"DRASTIC online"? Én erre nem varrnék semmilyen gombot, mert azonnal leesne...:XD
2021. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Sejthető volt már a kezdetektől, nem értem miért kell úgy felhúzni a dolgot.
2021. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Gombot varrni nem tudok, de ezt sose tartottam konteónak, meg szerintem senki sem, mióta kiderült, hogy van ott egy biológiai labor. Az meg elég hamar kiderült.
2021. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Közben azon gondolkodtam hogy ha esetleg terhelő bizonyítékot találnak akkor, az ott dolgozók foglalkozás körében elkövetett emberölést követtek el, 4.5 millió ember ellen. az azért nem semmi..
2021. szept. 23. 13:16
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

#8:


Ilyen nem lesz. Az oltások mellékhatásait is véka alá rejtik, csak hogy népszerűsíteni lehessen azokat. Egyedül az AstraZeneca-nál volt vizsgálat a vérrög miatt, sem előtte, sem azóta nem veszik komolyan. Igaz, hogy sok ember nem is megy vissza sem orvoshoz, sem nem jelenti/jelentik ha van mellékhatás, de biztosan így is van hivatalos adat is, csak hát azt nem szokás mutogatni. Vagy ha igen, akkor is kikozmetikázva.

2021. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezt minden gondolkodó ember sejtette. Engem az érdekelne, hogy ez a labor mai napig kisérletezhet ezzel a vírussal?!
2021. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!