Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek hány hullám lesz...

Szerintetek hány hullám lesz még a CoVidból?

Figyelt kérdés
Attól tartok az új mutánsok miatt lesz még egy pár...

2021. szept. 23. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4
2021. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Amig biznisz az oltóanyag és a sok szemellenzős idióta nem tér magához.
2021. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Minden évben 2, szerintem, még 2025-ig.
2021. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Amíg az egészségügyi ellátásokat nem állítják vissza a krónikus betegekkel mindig lehet újabb és újabb hullámokat játszani.
2021. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tippelnék,mint a hármas válaszoló.

És oltásból is minden évben kettőt tippelnék.

2021. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha a covidot már nem tudják eladni, jön egy k17z47-es catro vírus aminek a terjesztője a macska. Azemberek meg ezt is el fogják hinni...
2021. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyűjtöd őket?
2021. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a következő megbetegedés a kolibripestis lesz Equadorból... (fantázia szüleménye)
2021. szept. 24. 07:53
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Noha a második megnyilvánulásod ezt mutatja, hogy nem komoly a kérdésed, azért én komolyan válaszolok rá: mint a vízbe dobott kő, az első hullám erős, aztán egyre gyengébb, majd lassan csitul, míg egyszer csak azt veszed észre, hogy újra sima a víz. Pár év, szerintem.
2021. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Azt sajnos nem tudjuk, hogy meddig tart!

Számomra például az első hullámban véget ért!

És szomorúan nézem, hogy a legtöbb ember számára nem ért véget. Felülnek a propagandára, oltatnak és egy életen keresztűl hordozzák a tüneteket, amik sulyosabbak, mint maga a vírus, ami legfőbként a fejekben van!


Tévedés ne essék, én is elhúztam a felségemmel együtt. Én úgy, hogy azelőtt voltam keményen influenzás, tehát a korona bennem egy leharcolt immunrendszerre talált, kevés fehérvérsejttel. (mert ugye a a fehérvérsejtek elhulltak az előző harcban, és annyira rögtön elkaptam, hogy még nem volt ideje az immunrendszeremnek talpra állni) És 3 nap alatt le volt tudva (teszt is bizonyította, hogy tényleg azok voltunk) Nos, velem egykorú (40 vagyok)ismerőseim számolnak be arról, hogy szívinfarktusközeli tüneteik vannak rendszeresen a phizer után! Na számukra nem ért véget a járvány! Igazán még el sem kezdődött! Számomra Isten segítségével véget ért, akkor, amikor ráébresztett arra, hogy a testi félelem maga a halál!

2021. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!