Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fél most mindenki egy...

Miért fél most mindenki egy szokásos őszi megfázástól? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt is voltak kisebb felsőlégúti náthák, mikor beköszönt hirtelen a hidegebb idő, lázas nem vagyok soha, de most én is hurutosan köhögök, meg taknyolok, sima nátha…

Miért kell rögtön coviddal riogatni az embert? A tegnapi tesztem negatív lett…



#megfázás #COVID #Náthaszezon
2021. szept. 24. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokan már arra is covidot képzelnek be, ha fáj a derekuk🤣Mindenre ezt próbálják ráfogni. Igen, nátha és influenza van volt lesz, nem kell megijedni.
2021. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azért, mert mellette a koronavírusos esetek száma is emelkedik és a tünetek szinte azonosak.
2021. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

#2

Jó, de azért egy kis köhögéstől meg orrfolyástól nem kell egyből papot hívni…egyre nyámnyilábbak az emberek.

2021. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de nem tudja, hogy náthás vagy kovidos, ezért retteg.
2021. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Én is pcrt várok. Oké, most nem érzek szagokat, de be is van dugulva az orrom, most reggel szűnt meg a szaglásom, eddig rendben volt(mivel nem tudom mikor jönnek, nem merek orrcseppet használni), az ízek teljesen jól mennek.

Covid előtt ezzel már dolgozni járt a nép, most meg otthon malmozik(persze jobb így, de már tényleg minden is covid)

2021. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én például azért, mert covid esetén karanténba kerülök, sima náthával meg nem. Pont most mentem át ezen. Munka miatt tesztelnek, szóval nyilván nem akarok karanténba kerülni és azzal bukni egy csomó pénzt.

Ugyanolyan tünetekkel nekem amúgy édes mindegy lenne, hogy hívják.

2021. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy minden évben ilyenkor, jelenleg is megvagyok fázva, és sajnos 2-3 évente annyira legyengül az immunrendszerem h a herpeszem is előjön. Tolom a vitaminokat, javarészt helyesen étkezem, így nem dönt le a lábamról, (10 éve nem voltam ágybakényszerítve...) szóval ugyanúgy tömegközlekedek,dolgozom :D de covid óta az emberek paráznak mindentől is. Nyáron pl volt h egy utas leakart szállíttatni, mondván tuti covidos vagyok és megfertőzöm a villamos levegőjét 🙄 Asztmaszerű -benyelt pollenek,allergének miatt van elvileg - köhögő roham.... (Tini korom óta van, félévente egyszer kb... Ezzel semmit sem tudok kezdeni, egyszer csak elmúlik, de amíg tart addig kb megfulladok) Amúgy a sofőr adott egy fél literes vizet, és megkérdezte jól vagyok e.. majd helyretette a panaszkodó utast 😂👏
2021. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert mellette ott a delta covid, aminek hasonlók a tünetei. Azt meg szeretné mindenki elkerülni, illetve nem terjeszteni ha mégis csak az lenne.

Eddig egyértelmű volt hogy kis nátha, ma már sajnos ott a covid is lehetőségként.

2021. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
8-as, feltűnt, hogy a korona influenzaszezon alatt influenzaszerű tüneteket produkál, allergiaszezon alatt pedig allergiaszerűeket(delta)? Milyen érdekes…
2021. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is teszt eredményre várok. Az egész család elkapta és rengeteg ismerős, majdnem az összes. Csak van akinek kapar a torka, 1 napig faj a feje ilyesmi. Óvodában, iskolában is

legalább fél osztályok, csoportok hiányoznak. 5 gyorsteszt negatív lett.

2021. szept. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!