Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. Covid elleni oltás felvétel...

3. Covid elleni oltás felvételének mi a menete? (Oltás típus választás/nem választás hogy történik?)

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy eeszt-n lehet jelentkezni. De az oltás típusát nem tüntetik fel. A helyszínen fog kiderülni, hogy mit kapok?

Mik a tapasztalatok?


2021. szept. 24. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, mikor bemész oltásra, ott választhatod mivel szeretnéd hogy oltsanak. A doki tehet javaslatot, de te döntesz. Nálunk legalábbis.
2021. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Központi regisztràciós rendszer. Lesz oltóanyag.
2021. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi alantas emberek vagyunk. A 74 éves anyukâmmal túléltük. Itthon. Semmi gyógyszer, semmi. Hideg vizes kàdfürdő. Megvagyunk.

Mit tudsz te az oltàs róla, azon kívül, hogy csodás?

2021. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez érdekelt, hogy figyelembe veszik-e, ha van preferált oltás.

Köszönöm!

2021. szept. 24. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyszínen fog kiderülni. Ahol van az összes oltóanyag, ott választhatsz, hacsak nincs egyértelmű kizáró indok, pl.ha eddig két astrát kaptál, nem kaphatsz 3.nak is astrát, de pl. Pfizerből kaphatsz 3.nak is Pfizert, ha kéred, én is azt kaptam.
2021. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most foglaltam időpontot, ki tudtam választani, melyiket kérem. 😊
2021. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én kicsit korábban foglaltam és akkor még nem volt opció
2021. szept. 30. 14:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!