Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID fertőzés okozott valakin...

COVID fertőzés okozott valakinek maradandó/tartós egészségkárosodást?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki túlélte, de azóta nem a régi, pedig meggyógyult elvileg. Mi változott meg, és mennyire befolyásolja a mindennapi életet? Melyik tűnet maradt vissza?

2021. szept. 24. 18:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a fél családon átment, és a közeli ismerősök családjaiban is előfordult.


barátnőm keresztapja:durván fullad még most is, annyira, hogy 4 lépcsőfokot se nagyon tud felsétálni megállás nélkül


nagynéném: covid óta mindennek keserű ízt érez, és hányingere van ha ennie kell, már 14 kilót fogyott


unokaöcsém: covid előtt nem volt beteges alkat, évi 1-2 megfázás, covid óta már a 6. antibiotikum kúrán van túl(tüdő, mellhártya, hörgő gyulladás)


apukám:szívizom gyulladás(itt nem 100% hogy a covidtól, de azelőtt nem voltak tünetei és az orvosok azt mondják szövődmény)

2021. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen megváltoztak a szagok és a ízek. Meg tavaly decemberben kaptam el.
2021. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónap kellett, hogy kb. úgy érezzek szagokat, ízeket, mint régen. Lépcsőn jobban fulladok, de a karantén időszak alatt híztam 10 kilót, az lehet attól is.
2021. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
52%
Senkit nem ismerek, sem közeli sem távoli ismerős, rokon, barát, munkatárs akinek problémát okozott volna covid vagy az oltás. Hozzáteszem hogy a családban van több súlyos alapbetegségekkel rendelkező ember! Ezért furcsa, hogy vannak emberek akik egyből felsorolnak 4-5 embert aki vagy meghaltak vagy a lélegeztető gépen vegetálnak a covid miatt vagy valami kőkemény szövődményt kaptak.
2021. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szagokat torzítva érzek és furcsán szédülök azóta. 11 hónapja voltam kovidos.
2021. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%
Nem ismerek ilyen embert, pedig sok emberrel találkozok. Szóval elég ritka lehet.
2021. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%
Én sem ismerek senkit, én átestem rajta, de az ismerettségi körömben senki, és mind oltatlan. Nekem semmi bajom nem volt, azóta is boldog oltatlan vagyok.
2021. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%

"az ismerettségi körömben senki, és mind oltatlan"

Honnan veszed? Mindnek rá van írva a homlokára? Vagy csak egy maroknyi embert ismersz és mindtől megkérdezted és azóta is folyamatosan csekkolod, hogy azóta nem oltatták-e be magukat mégis?

2021. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
#8 olyan 20 ismerősöm van összesen, róluk tudom biztosra hogy semmiképp sem oltatják be magukat, leszögezték. Nem feltétlen kell megkérdezni, ha jól ismersz egy embert, akkor pontosan tudod hogy oltakozik-e avagy sem.
2021. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Én sem ismerek senkit, 40 éves vagyok. Itt találkozik a valóság és a propaganda. A hazugságok vs igazság...
2021. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!