Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum kúra után szoktat...

Antibiotikum kúra után szoktatok valamilyen hüvelyflóra helyreállító kúpot használni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Okozhat ott is gondot úgy tudom. Most mióta szedem (3 napja) erősebb sokkal, de szaga nincs, színe papíron, betéten nagyon halvanyan sárgás, de amúgy meg fehér.

Mióta új fogamzásgátlót szedek, alapból kicsit erősebb volt de most méginkább:((



2021. szept. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,érdemes használni, pl Gynophilus vagy valami hasonló tejsavas készítményt. :)
2021. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván, és a fogamzásgátló miatt is kellene, nagyban hajlamosít a fertőzésekre.
2021. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én már lettem gombás köcsög antibiotikumtól szóval igen.
2021. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
En nem csak utana szoktam, hanem kozben is. Nekem mindig gombam lesz az antibiotikumtol, ha nem hasznalok kupot kozben.
2021. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, akkor beszerzek én is valamilyet.
2021. szept. 25. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!