Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt aki pánikbetegként...

Volt aki pánikbetegként kapott covid oltást? A mellékhatásokra volnék kíváncsi

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mellékhatás aligha függ jelentős mértékben attól, hogy pánikbeteg-e vagy-e vagy sem. Nekem teljesen elhanyagolhatóak voltak, másnap volt egy kis bágyadtság.
2021. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok csak nem annyira súlyosan. Nekem csak egy kis fejfájás meg hidegrázás volt, az is csak a 2. után.
2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az oltottak 70%-a pánikbeteg...
2021. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám pánikbeteg gyógyszert is szed! Az orvosa mondta hogy csak pfizert vegyen fel! Fel vettük, mind a kettőt! És hála az égnek jól van!
2021. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze egy mentális betegségnek ahhoz hogy valaki milyen oltást vegyen fel?
2021. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne más mellékhatása mint másnál? Nem vagyok diagnosztizált pánikbeteg, de volt már pánikrohamom. Én speciel megnyugodtam mikor megkaptam az oltást. Ha egy pánikbeteg előre fél, hogy milyen baja lehet az oltástól, akkor pl. a legapróbb tünettől is bepánikolhat, és szorongásos rohamot kaphat. Talán ez a legnagyobb veszélye.
2021. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ettől félek. Amúgy is bepánikolok sokszor apró dolgokon, és félek hogy olyan mellékhatásokat is be fogok magamnak beszélni, ami nincs is.
2021. szept. 27. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mentális betegségeknek semmi közük az oltáshoz. A kettő teljesen fuggetlen. Talán annyiban h pszchiésen hajlamosabb egy labilisabb idegrendszerű ember rástresszelni mint általában mindenre igy ezaltal az oltás mellékhatásai erősebben jelenhetnek meg de kizárólag a rá pánikolas miatt. Egyébiránt semmi gond nem lesz. Tanácsként oltás előtt érdemes enni,inni telt gyomorral menni. Azt követően aznap legalabb 2 liter folyadékot vízet, zoldteát inni. Az étkezés legyen aznap könnyű. Meleg leves, saláták, fozelekek, gyumolcs.Sok sok vitamin tobbek kozott c, d, cink illetve multik. Erdemes oltas elott jól kipihenni magunkat s azt kovetoen is ha lehet aznap pihenjunk keruljuk a megerolteto dolgokat. A mellékhatásokat jelentosen csokkentik a fent felsoroltak. A karfájdalmon kivul kisebb levertseg jelentkezhet csak vagy az se. Ugyhogy kedves pánikosok, csak semmi pánik🙂ugyanolyan oltás mint a többi. Rem tudtam segíteni.
2021. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Látom itt nagyon sok az okos orvos! Szerintem hívd fel az orvosod, mert igen is köze van hozzá! Ez nem játék! Hívd fel menj be hozza! Ne vedd fél válról!
2021. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!