Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Háziorvos végez vagy végeztet...

Háziorvos végez vagy végeztet tesztet, hogy covidos vagyok-e, ha elképzelhető, hogy az vagyok, viszont gyengék a tünetek?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a megfázás, az egyenesen kizárt...


OLTVA vagyok, pfizerral. Nem is az lenne a gond, hogy én elkaptam, már ha ez tényleg az. Hanem, hogy ne adjam tovább, vannak olyan családtagjaim, és munkatársaim, akik nincsenek oltva.

Igazából vigyázok így is, de nem lehet nem találkoznom velük... Viszont ha tudnám 100%-ra, hogy covid, inkább ki se mozdulnék...


Tehát ha elmegyek dokihoz, akkor lesz abból tesztelés?

És ingyen, vagy önköltséges? Mennyi az ára?



2021. szept. 27. 03:03
 1/7 krwkco ***** válasza:
48%

Egy cikk arról, hogy milyen nehezen rendeli el az orvos a tesztelést és milyen sokára jönnek ki a mentők a teszttel. Mert bármilyen hülyén hangzik, ezzel is őket terhelik.

[link]

Jobban jársz, ha veszel 6 ezer forintért egy antitest tesztet a patikában.

2021. szept. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hivd fel a dokit es kerdezd meg!
2021. szept. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Miért foglalkozol az oltatlanokkal? ha elkapják majd az immunrendszerük meggyógyítja őket.
2021. szept. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Antitest tesztet ne vegyél, mert az csak a betegség 6-8. napján mutatja ki. Korai betegség szűrésére alkalmatlan.


Fel kell hívni a háziorvost.

2021. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A tesztelések megbízhatatlanok, ha be vagy oltva, akkor szinte biztos, hogy negatívra hozzák ki a tesztet, ha meg nem vagy beoltva, akkor elméletileg a tesztelők korrektek, de sajnos maga a teszt is csak max 50%-ban megbízható.


Ezért van az, hogy a tesztelők mindig a legvalószínűbb teszteredményt "hozzák ki", mert alapból megbízhatatlan!

2021. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van. Antigén tesztre gondoltam.

pl. [link]

2021. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felhívtad? Mit mondott?
2021. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!