Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most, hogy Müller Cecília is...

Most, hogy Müller Cecília is beismerte, meghamisították a covid halottak számait, még mindíg hiszel abban, hogy a covid ennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 29. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Nincs itt semmiféle statisztikahamisítás, mind meg fogunk halni, kivéve az oltottak.
Mindíg is tudtam, hogy a covid egy hatalmas átverés és nem igazak a számok, amikkel riogatnak.
Eleinte átverésnek tartottam, de most már tudom, hogy a covid veszélyes és a politikusok mindíg is az emberek érdekeit nézték.
Eleinte elhitem, de most már átverésnek tartom, miután láttam, hogy az oltástól milyen sok ismerősömnek letek súlyos betegségei.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Nyilvan csalnak es csaltak is a szamokkal, de ettol fuggetlenul sajat boromon tapasztaltam, hogy milyen is a covid, fiatal korom ellenere.

Es sajnos tobb embert is elvesztettunk a rokonsagbol, igy nekem barki barmit mond, igenis veszelyesnek tartom a virust.

2021. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem hamisítás. Akkor lenne az, ha direkt hazudtak volna, vagy beírnak random embereket. Ez csak az adatok megengedő használata. Isten hozott a statisztika világában. :)

A covid ettől még létezik, és igen szar elkapni. Max jó esélyed van rá, hogy te nem fogod.

2021. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Szegyen az egesz. Hogyan higgyunk igy el barmit. Nagyon ugy latom ezt a jarvanyt is csak felhasznalja a Fidesz a celjaira.
2021. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Eddig sem Müller Cecília miatt tartottam veszélyesnek a COVID-ot. Sőt, még csak nem is a magyar kormány összevissza kommunikációja és intézkedései miatt.

Ráadásul nem is a halált látom a COVID fő veszélyének (bár 2%-os mortalitás nem kevés), hanem a tartós egészségkárosodást.

2021. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
2021 február az most?
2021. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem a vocid-19 a veszélyes, hanem az egészségtelen életmód következtében elhízott, cukorbeteg, mozgásszegény depressziós emberek tömegei!


Na ez miatt veszélyes, de ezzel az erővel bármilyen más járványszerű betegség is veszélyes lehet! Ezért tartom elhibázottnak a kórházi protokollt, ami egyébként a WHO korrupt politikusai által ránk erőltetett "vakcina terror" + lélegeztetőgép kezelés, ami egyenes út a halálba.

2021. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os Pontosan így van!!
2021. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21%
Ezt statisztikának hívják, így számolnak mindent az adótól kezdve az átlagbérig. Vannak hullámok benne ezt láthatjuk itt is. Tényleg kicsit ferdítettek, de ezt mindenhol megcsinálják hogy népszerűsítsék a vakcinát. Az hogy a szájszinkron hihetetlenül el lett baszva ne említsük várható a fakevideóktól. A covid veszélyes, és nem olyan mint az influenza, ez nem nézi hogy milyen egészséges vagy (Ami nyílván számít, de nem annyit mint az influenzánál.) Ha meggyógyulsz még mindig lehet posztcovidod. A vakcina nyilván emberfüggő hatásokat vált ki, aminek a statisztikáját még jobban korruptálják mint a választásokat. Utólag a vakcinaelleneseknek: Ha meg akarnak betegíteni vagy csippet akarnak rakni beléd, élelmiszer útján sokkal jobban megérné, és többekhez eljutna. Puszi a pocitokra
2021. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem érdekel a chip fszság XD

Ti hol éltek??Afganisztánban??Jézusom kik vagytok ti?

Atya gatya

Képzeljétek olyan van aki egyszerűen nem kér a löttyből na erre varrjatok gombot🤦‍♂️🤦‍♂️

2021. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!