Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túró, kaparó torok, mellkasi...

Túró, kaparó torok, mellkasi fájdalom és nehézlégzés az ügyelet ki jön ha kihívom?

Figyelt kérdés
Túró, kaparó torok, mellkasi fájdalom és nehézlégzés az ügyelet ki jön ha kihívom?

2021. okt. 3. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Szúró, kaparó torok, mellkasi fájdalom és nehézlégzés az ügyelet ki jön ha kihívom?
2021. okt. 3. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki...

vsz.

2021. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Megtudod, ha felhívod őket.
2021. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ, hogy van-e védőoltásod?
2021. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oltatlan vagyok
2021. okt. 3. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5# Az lényegtelen. Sürgősségi ellátásnál nem számít, hogy valaki be van-e oltva vagy sem.

Hívd fel az ügyeletet, mert erre senki sem tud neked választ adni (a tünetleírásod sem elég pontos). Van ahol kimennek ennyi panaszra és van ahol nem.

2021. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezd el teáskanálnyi mennyiségben enni az aszkorbisavat "C" vitamint sürgősen! Nem kell attól félned, hogy túladagolod, mert ilyenkor mindig kevés van a szervezetben, azonkívül vízben oldódik, tehát ha lenne felesleg, akkor azt kipisilod!


Ha van akkor még sürgősen ivermectint is, max 0,2mg /testsűly kg. de 80kg testtömegű embernek kb. 3*20 mg/nap.


2/3 nap és rendbe jössz! :) Saját tapasztalat, nekem is ilyen tüneteim voltak!

2021. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy kimennek.

Nekem több panaszom volt a múlt héten és nem jöttek ki.

(Szúró,torok fájás,nehezen is tudtam nyelni úgy fájt a torkom, nehezen vettem a levegőt és a mellkason is fojton szúrt,( olyan érzést éreztem mintha valami nehéz nyomná a mellkason).

2021. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!