Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A csipkebogyó teát egyáltalán...

A csipkebogyó teát egyáltalán nem szabad felmelegíteni, még az elkészítése (hideg vizes áztatás) után sem ?

Figyelt kérdés

Kimennek belőle a hasznos anyagok de hidegen ebben a téli időszakban olyan rossz inni..


Felmelegítve tényleg nem ér semmit ?


Mint immunerősítő innám.



Aki sok gyógyteák iszik, tudna nekem példát írni egyik az ami egészségügyi szempontból tényleg hatott hosszútávon?


A kakufű tea immunerősítő hatásáról van valakinek tapasztalata?



2021. okt. 10. 14:24
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
42%
60 fokig nyugodtan melegítheted.
2021. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
42%
Én úgy tudom, hogy forrázni nem szabad. Sima iható meleg hőmérsékletűre nyugodtan melegítheted.
2021. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
100%

"Aki sok gyógyteák iszik, tudna nekem példát írni egyik az ami egészségügyi szempontból tényleg hatott hosszútávon?"

Ha áthültél, akkor emelkedő hőmérsékletű lábfürdő. Meleg vizbe teszed a lábad, és fokozatosan annyi forró vizet töltesz hozzá, amennyit a lábad bír. 10-15 perc után megtörlöd és gyapjúzokniban melegen tartod.

Ihatsz gyógyteát is, de ez a tuti.

2021. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez hogy melegíteni lehet max élvezeti cikként érdemes már csak akkor szerintem mert pont az a lényeg, hogy kifeszített belőle a cvitamin ha meleg lesz...legalább is a legtöbb helyen ezt olvasni.


Akkor a másik kérdés az, hogy kizárólag reggel meg ma délután érdemes inni, az enyhe vizhatóhatása miatt?


Mi a tapasztalatom aki iszik.? Jobban kell pisilni tőle miután megissza?

2021. okt. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!