Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után mennyi idő...

Covid oltás után mennyi idő múlva jöttek elő oltási reakciók , akinek volt ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
2 nap. És kb. 6-8 óráig tartottak, de lehet hogyha hülye fejjel oltás után nem futok le tíz kilométert akkor semmi nem lett volna.
2021. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
Általában ha előjön, akkor az oltást követő kb. 12 órában várható. Nekem mindkétszer 10-11-kor adták be és hajnal 2 órakor jelentkezett.
2021. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! :D akkor viszonylag oltás után elég “későn” jelentkezik :).
2021. okt. 11. 12:44
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Változó. Lehet azonnal is, de lehetnek évek múlva is következményei. Ezt még nem tudjuk.
2021. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is mikor délelőtt kaptam, estefelére kezdett fájni a karom, amikor meg délután kaptam, másnap reggelre lett karfájás, hőemelkedés. Itt már trukkosen felfelé tartott kinyújtott karral aludtam, így nem kötött be, nem volt fájdalmas felemelni a karom.
2021. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, de tudjuk, ha annyira hülye vagy, hogy a kérdést sem érted nem kell válaszolni. Oltási reakcióról beszélünk nem pedig oltási szövődményről!
2021. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Bocsánat, négyesnek ment.
2021. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Oltási reakció az viszonylag hamar jelentkezik, ha lesz. A 4-es szövődményről ír, amit persze nem tudunk, mert annyi idő nem telt el, de miért lenne?
2021. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Imádom, amikor itt egymást simán lehülyézik egyesek ismeretlenül, csak mert más a véleménye vagy a tapasztalata. Ez minősíti magát az oldal hitelességét is.
2021. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Anafilaxiás sokkot kapott a testvérem pfizer oltás után fél órával. 2. oltást már nem adatta be, nem sokon múlt, hogy belehaljon. Pfizer mellékhatások csoportot ajánlom a facebookon, ott oltott emberek leírnak sok ronda dolgot és képeken is illusztrálják... belső vérzések, kiütések stb. Oltáskárosultak többnyire ezek az emberek, én személyesen is ismerek közülük már párat, de elveszítették az egészségüket, az orvosok bár elismerik, hogy az oltás okozta, de nem tudnak tenni mivel kísérleti fázisban van. Nincs konkrét protokoll amivel kezeljék, csak allergia csökkentő szerek, antihisztamin stb.
2021. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!