Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem oltatod be magad,...

Ha nem oltatod be magad, miért nem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Úgy gondolom az egészséges, fiatal embereknek nincs rá szüksége
Félek, hogy súlyos mellékhatást okoz
Etikai szempontból nem tetszenek az összetevők
Félek, hogy chip van benne és megfigyelnek
Félek a tűtől és/vagy az orvosoktól
Az egész vírus kamu, ezért az oltás is felesleges
Így szabadabbnak érzem magam
Zavar, hogy nemtudom mik az összetevők és nem értem, hogy működik
Nincs rá időm, nincs hozzá türelmem
Félek, hogy az oltás módosítani fogja a DNS-emet
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Az etikának mi köze az összetevőkhöz? Ezt az opciót hogy érted?
2021. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Abortált emberi magzatok szövetei

Egyes oltásellenes oldalak azt állítják, hogy egyes oltóanyagokban (pl. az MMR-ben) abortált emberi magzatok szövetei találhatóak. „Humán diploid sejteken előállított” olvasható a tájékoztatóban, nem az összetevők között, hanem az egyik összetevő lábjegyzetében szerepel.


Vírus szaporításához valamilyen élő médium kell, a vírusok önmagukban ugyanis nem szaporodóképesek. Ezek szaporításához emberi eredetű ”sejtvonalakat” használnak. Nem részei emberi szervezetnek, soha nem is voltak azok: ezek szekunder sejtvonalak, amiket mesterségesen tartanak fent és egy laborban hozzák létre őket. Ezen szövetek nem emberi magzatból származnak, hanem egy laboratóriumból. Az MRC-5-ös sejtvonalat a ’60-as években egy abortumból nyert szövetből nyerték egyetlen alkalommal, a továbbiakban korlátlan számban gyártható megfelelő sejtvonal belőle⁵.

2021. okt. 12. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert zsarolnak vele és erőszakolják. Ha tényleg olyan jó lenne, nem kellene vele zsarolni az embereket. Ha őszinték lettek volna a koronavírussal kapcsolatban akkor hiteles képet kaphattunk volna és nem lennének kétségeik az embereknek. De annyi minden bűzlik, akkora üzlet van benne pár embernek, hogy emiatt elveszett a bizalom.
2021. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Azért, mert 1-3 év múlva akár morgellons betegséget is okozhat, ami sokkal rosszabb mint a mostani covid betegség!


[link]


[link]

2021. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha erre a szurira szükség lenne, az emberek megölnék egymást az egész világon, hogy megszerezzék és illegálisan is hozzá lehetne jutni. Valahogy afrikából, ázsia pöcegödreiből semmi különöset nem hallani. Nem akarnak hullani a népek, pedig ott aztán nem nagyon adnak a higiéniára, oltásuk sincs. Szerintem ez egy trükk. És hogyan lehetséges, hogy az egész nyugati, civilizált világ nagyjából hasonlóan áll hozzá a kovidhoz? Egy irányba mozdul? Hát ez is meg van már válaszolva, természetesen bizonyítékokkal😄. Csak ezt nem fogjuk látni a tv-ben persze.
2021. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Na a komment törlés most is megy akinek kicsit különbözik a véleménye xDD
2021. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi közöd hozzá?
2021. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt azért, mert fiatal vagyok, ráadásul kivételesen jó az immunrendszerem. Mondjuk meg is teszek érte mindent, nem sok embert ismerek, aki nálam egészségesebben élne.

Körülöttem, akik beoltatták magukat, sokuknak lett kisebb-nagyobb problémája az oltástól, ami azóta is tart. Érdekesnek tartom, hogy nem ismerek senkit, aki kérné a harmadikat, számomra ez elgondolkodtató. Viszont a környezetemben többen elkapták a vírust, mind enyhe tünetekkel vagy tünetmetesen.

Szóval úgy gondolom, az én esetemben a vírus (amit nem is biztos, hogy elkapok), kisebb kockázatot jelent, mint a vakcina esetleges mellékhatásai. Nem kockáztatnám a tökéletesen működő szervezetemet, egészségemet.

Emellett tartok a lehetséges következményektől, illetve nem tartom hitelesnek a média kommunikációját, tele van ellentmondásokkal, egyéni politikai érdekekkel. Egyébként sem gondolom, hogy bárkinek érdeke lenne az átlagember egészsége.

Ettől függetlenül nem ítélem el, aki beoltatja magát, ha rosszabb állapotban lennék, idős lennék, krónikus beteg lennék, én is beoltatnám magam. Minenki dönthet a saját belátása szerint, mindenki maga ismeri a saját szervezetét.

Nem vagyok egyébként aluliskolázott, meg a chipes összeesküvés-elméleteket sem veszem komolyan.

2021. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert aki kicsit is gondolkodik, az igen hamar rájön, hogy ez semmi másról nem szól csak a hatalomról és a pénzről. Üzlet az egész. Én meg nem akarok ennek a részese lenni, mert annál sokkal jobban utálom a politikusokat.
2021. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan az első kettővel beoltottak, de a 3.-at tuti nem kérem. Nekem nem lett mellékhatás, de egyszerűen vicc, ahogy kb. havonta változtatják, hogy mit mivel lehet "kombinálni", mi a hatékony. Nem vagyok oltásellenes, sem vírustagadó, de más betegségeknél megvan a szigorú oltási protokoll. A covid új, én értem és nincs még bevált protokoll, ugyanakkor az oltások hatékonysága is erősen kérdőjeles, de akkor miért kell a torkunkon lenyomni és a csapból is ezt folyatni? Jah, mert üzlet...
2021. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!