Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő míg az oltási...

Mennyi idő míg az oltási regisztrációmat megerősítik?

Figyelt kérdés

Szombatra kell hogy legyen védettségim, ezért múlt csütörtökön beregisztráltam a vakcinainfon. Azóta viszont azt írja ki, hogy nem vagyok jogosult oltási időpont foglaláshoz, és a státuszomra is annyit ír ki hogy NEM. Ez mi? Másnak is ilyen sok időbe telt?


Azt írja még hogy ilyen esetben jó eséllyel el lett írva adat(és menjek be személyesen), ami nem igaz mert 1 emlékszem rá, direkt átellenőriztem, 2, 4 mezőt csak ki tudok tölteni helyesen, amiket már ezerszer megadtam előtte. Ennyire futotta a közpénzből?



2021. okt. 13. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szombatra nem lesz védettségid, hívd fel őket!
2021. okt. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amihez kérik? Én azt hittem már nem kell sehova.
2021. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:
100%

"Mennyi idő míg az oltási regisztrációmat megerősítik?"

Kb. 2 nap. És további két nap, amíg megnyílik at időpontválasztás. Legalábbis nyáron ez volt a jellemző idő.

"Ennyire futotta a közpénzből?"

A munka minősége szempontjából nem az számít, hogy erre mennyit költöttek, hanem az hogy ebből mennyi jutott a minőségi programozásra. Mire odáig elért, már csak csörgedezett a pénzpatakocska.

2021. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!