Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap délután a háziorvosom...

Tegnap délután a háziorvosom covid tesztet rendelt el, mikor kerül sor a tesztre?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, velem egy háztartásban élő pozitív lett, nekem is voltak tüneteim, kettő oltás mellett is. Van arra remény, hogy Budapesten még ezen a héten kijön a teszt kocsi?

2021. okt. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem teszt központba mész? Én holnap oda készülök, szintén kissé betegen.
2021. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, felhívtak mondtam hogy nincsen kocsim és így inkább mentőt küldenek. Jobbulást!
2021. okt. 13. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Köszi! Neked is.
2021. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi agymosott van... sírok :DDD
2021. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nagymamámat láttam a covidtól mennyire szarul lett 3 hétig, szóval nemhinném hogy agymosott lennék amiért nem akarom továbbadni másnak, főleg nem időseknek. Influenzásan se szoktam elmenni itthonról, és ez roszabb sokkal, saját és ismerőseim tapasztalatai alapján
2021. okt. 14. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!