Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki megbánta a covid oltást...

Aki megbánta a covid oltást az konkrétan miért, milyen melléktünetek miatt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
követem a kérdést
2021. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Ismerősöm nem bánta meg, de kb. fél éve kapott hú de szuper Pfizer oltást, most vègeztetett antitest mérèst, és nem tudtak nála kimutatni antitestet, ezért most megint beoltatja magát ezúttal egy másikkal.

Nem értek az antotest mérèsekhez, lehet hogy rossz antitestet mértek. De az minden esetre érdekes hogy a hírekben csak elvétve írnak a jelenségről, pl. itt:

[link]

2021. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem bántam meg,és nem is biztos,hogy az oltástól,de nekem hónapokig minden éjjel begörcsölt a lábam,a pulzusom magas,vérnyomásom ingadozó.Egy kis ideig pár alkalommal éreztem a tarkómon bizsergés szerű érzést.

Viszont elgondolkodtat,hogy nem biztos,hogy ezt az oltást kéne beadatnom,ha a harmadik kötelező lenne.

2021. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem mondom, hogy egészen megbántam, de tény, hogy a második adag pfizer után voltak mellékhatások, úgy, mint láz, hasmenés, faradékonyság, esetlenség. 2 és fél hétre rá pedig volt egy kisebb munkahelyi balesetem, amitől enyhe agyrázkódásom lett. Gyanús, hogy összefüggésben állt az oltással. És azóta az edzőteremben valahogy nem tudok ugyanúgy teljesíteni, mint előtte, kicsit hamarabb fáradok. Úgyhogy kösz, de kösz nem a további adagokat!
2021. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
A kòrházak Covid osztályain fekvők 80-90 százalèka már beoltott szemèly.Ezzel mindent elmondtam.Lehet hitetlenkedve, de ìgy van!
2021. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
5: De honnan az infód?
2021. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Hidd el nem az interneten olvastam, ès mèg csak nem is magamtòl találtam ki.Lehet birka mòdjára lehúzni a kommenteket,de ez nem változtat a helyzeten.
2021. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
7: Magyarán semmivel nem tudod alátámasztani, csak úgy hallottad valakitől. Ez kb. olyan, mint hogy év elejefele olvastam olyan kommentet, ahol valaki állította, hogy 100%-osan megbízható forrásból tudja, hogy idén nyár végéig nem lesz semmi enyhítés, minden zárva marad. :)
2021. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretnèk vitatkozni, hogy honnan tudom, vagy nem tudom.

Közöltem egy dolgot, ha nem hiszed hát ez van:-)

2021. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
9: Oké, de így nem várhatod el, hogy bárki is komolyan vegye, amit írsz. Evvel az erővel én beközölhetném, hogy biztosan tudom, hogy sajtból van a Hold, de hogy honnan, azt nem kívánom publikálni, a lényeg, hogy megbízható forrás. :)
2021. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!