Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen márkájú vitaminokat...

Milyen márkájú vitaminokat vegyek? (C-D vitamin,kurkuma,omega3)

Figyelt kérdés

Amik jól hasznosulnak,jó a felszívódásuk,jó minőségűek.

Teljesen elvesztem a vitaminok tengerében.



2021. okt. 18. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én C-ből Bérest szedek, 1000 mg 1-2 naponta, mikor hogy.

D-ből is bérest és multiból jutavitet, gránátalma kapszulát meg BIOCO és omega3-ból DrChen.


Régen szedtem Lenkei-féle vitaminokat is, azok is nagyon jók, sosem voltam beteg és segített minden nyavalyámon.

2021. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A felszívódás inkább ásványi anyagok tekintetében kérdéses, de ilyet nem soroltál fel. Igen jó, átgondolt, jól felszívódó termékei vannak a GAL-nak, WTN-nek, Yiya-nak, illetve valamivel tőlük lemaradva a Herba-d-nek.
2021. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%

Szerintem az egyes vitaminok mennyiségét érdemes figyelni tablettánként, és az árat. Ár/érték arány.

Jók szoktak lenni a Jutavit, BIOCO, 1X1 vitamin termékek.

Persze számít az egyes vitaminok aránya is.

C-ből Jutavit 1000mg 100 db. Kb. 1700-2200Ft (D3, Cink, csipkebogyó is van benne)

D-ből Jutavit 1X1 vitamin 4000NE 100 db kb 1000-2000Ft


A/D nagyon jó a Dr. Lenkei féle.

Én a kertvarosipatika.hu oldalról szoktam rendelni, sokszor vannak akciók.

2021. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2021. okt. 21. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!