Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? 16/F

Mi bajom lehet? 16/F

Figyelt kérdés
Éjjel arra keltem hogy görcsöl a hasam, el is mentem wc-re, aztán alig bírtam elaludni, és még a pulzusom is nagyon szapora. Hányinger egy minimális van

2021. okt. 21. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy elrontottad a gyomrodat, valami szart/romlottat/össze nem illő dolgokat ettél, vagy gyomorrák. Esetleg a kettő között bármi. Valószínűleg benyaltál valami vírust, maradj ma otthon, valami kímélő kaját egyél maximum, mondjuk pirítóst.
2021. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi de ugye a gyomorrák csak vicc akart lenni, ígyis sok betegséget beképzelek magamnak
2021. okt. 21. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra akartam utalni a válasszal, hogy ennyi információból távdiagnosztizálni nagyjából ennyire lehet.

A lényeg az utolsó mondat: ha még mindig szarul vagy, akkor maradj otthon. Ha nem lesz jobb holnapig, akkor orvos. (De szerintem semmi komoly dolog, ne parázz.)

2021. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"sok betegséget beképzelek magamnak"

Nem lehet, hogy pszichés a dolog? Nekem ugyanez volt tegnap előtt, egy ponton görcsölt a hasam, már bocsánat de fostam egyet, elmúlt, aztán hányinger. Viszont én emetofóbiás vagyok (nézz utána), ezért nálam ez úgy megy, hogy fosás -> azt hiszem, hogy elkaptam egy vírust -> bepánikolok -> hányingerem lesz a pániktól -> ördögi kör.


Nem lehet, hogy te is csak bepánikoltál, hogy komoly baj, vagy ilyesmi? Mert a magas pulzus is erre utal szerintem. Fosni meg 1000 dologtól lehet, nekem néha minden ok nélkül kell.

2021. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát hétvégén is kijött rajtam egy folt és beképzeltem magamnak egyből a legrosszabbat.

De most kéne indulni suliba és hát nagyon étvágyam sincs meg kicsit gyengének érzem magam

2021. okt. 21. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél romlott kaját, akkor valamilyen vírus, maradj otthon, diétázz és igyál sok folyadékot. Ha 2-3 nap alatt nem javul. hívd fel a háziorvosod.
2021. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem rosszabodott csak másmilyen lett.

Olyan érzés mintha egész nap éhes lennék, puffadok, a hasam viszont nem megy, és pisilni is elmegyek sokszor egy nap pedig nem iszok sok vizet

2021. okt. 23. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Hètfőn hìvd fel a häziorvosodat.
2021. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!