Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismét gyilkolt a covid vakcina...

Ismét gyilkolt a covid vakcina (Moderna). 31 éves nő halt meg 3. oltás után. Miért nem állítják már le az oltáskényszerítést és miért nem felelnek a felelősök??

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 21. 10:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
68%
A random ember gyakorikérdésekről már összekombinálta magában, hogy az oltás ölte meg... Ez olyan, mint amikor a falusi nagymamám a függöny mögül lesi a szomszédokat, az egyik későn ment haza, nagymamám meg már tudni véli, hogy azért, mert nőzött.
2021. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

#1


Ja, ez is kombinált, mikor elismert eset. [link]

2021. okt. 21. 10:28
 3/66 anonim ***** válasza:
66%
Látom oltásellenesként rá vagy gyógyulva az oltás okozta halálesetekre. Azokat is nézegesd akik a lélegeztetőről lekerültek és mesélnek...vagy nem:-(((
2021. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
56%

Szörnyű tragédia, de mérlegelni kell. Meghal egy ember de megmenekül 100ezer. Mert kb ilyenek az arányok.

Amúgy halkan jegyzem meg, hogy az évek óta kötelező oltások is okozhatnak súlyos mellékhatásokat mégis ugyan úgy használni fogják mert jóval több embernek segít,mint akiknek árt.

2021. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
43%

Na jol van! Ha nem adod be az oltast, vagy elkapod a virust vagy nem (mondjuk oltas mellett is elkaphatod!), de az, hogy valaki 3x adagot kap ebbol a lottybol es szovodmenyek kovetkezteben meghal- az igenis a vakcina miatt van!

Ha 1% esely vanra, hogy belehalok, akkor inkabb kapjam el a virust. Majd a szervezetem eldonti, hogy hogyan tovabb es termel antitesteket. Nem kell a lotty! SOHA!

2021. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Attól függ, ha az én gyerekem lenne nem érdekelne 100 ezer, nem áldozom be senkiért a gyerekemet se a saját életemet, mert ez népirtás!
2021. okt. 21. 10:38
 7/66 anonim ***** válasza:
66%
Sehol nem esik szó róla hogy mi okozta a halálát.
2021. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 Vuk-91 ***** válasza:
60%

Ezer oka lehet annak, hogy valaki oltás után hal meg, nem kell feltétlenül arra a konklúzióra ugrani, hogy "Az oltás rossz, ne kényszerítsétek!"


Amikor valaki beoltatja magát, bizonyosodjon meg róla, hogy éppen nem beteg, vagy nem allergiás valamire, ami benne van egy oltásban. Engem egyszer súlyos betegség ért egy oltás után, mert amikor megkaptam, éppen betegedtem lefele. A testem leterheltem, mert egyszerre kellett feldolgoznom az oltást, és ami közben megtámadott.


Aztán ha egy két ember meghal, az mit számít az oltás témájában? Jó, ha 100.000 beoltott emberből meghal 1. És lehet még sokat is mondtam. Oltás mindennap kerül beadásra, még a járvány előtt is rengetegen oltatták be magukat pl.: influenza ellen, veszettség ellen, az állatokat is folyamatosan oltani kell. Aránylag kevés ok van arra, hogy az ember pánikoljon az oltások miatt.

2021. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
70%
Népirtás xdd Ja, igazad van, nem kellenének védőoltások, sokkal jobb volt a középkorban, mikor a lakosság 60%-ával végeztek vírusok, mint pl. a pestis. Akkor legalább kevesebb lenne a hozzád hasonló hülye is…
2021. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 Vuk-91 ***** válasza:
29%
8-as vagyok, hozzáteszem: "...és ezt mondom olyan emberként, aki be van oltva."
2021. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!