Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a világ nagy részén a...

Ha a világ nagy részén a járvány után is megmarad az univerzális maszkhordás, az hogyan lesz összeegyezthető a fenntartható fejlődéssel?

Figyelt kérdés
Mert a legtöbb szakember a sebészi maszkok használatát ajánlja, amik 400 év alatt bomlanak le. Át fognak térni a szövetmaszkok ajánlására, vagy ez egy olyan dolog amit el kell fogadni? (Ha megtartják sok helyen ezt a szokást)

2021. okt. 21. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

tele e tengerünk műanyagokkal amik 20 000 év alatt bomlanak le.. mi az a 400 év?


amúgy influenza szezonra, munkahelyen ahol egy légtérben vannak az emberek, közel egymáshoz, vagy ügyfeleznek.. ott kötelezővé tenném a maszkhasználatot.

2021. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
“ tele e tengerünk műanyagokkal amik 20 000 év alatt bomlanak le.. mi az a 400 év?” De kell bele még több?xd én nem vagyok maszkellenes (ezért írtam oda a szövetmaszk alternatíváját is, én azt hordok) de ezzel a logikával kiírtjuk az élővilágot
2021. okt. 21. 18:41
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
Járványhelyzetben ilyenekkel nem foglalkoznak, az elsődleges cél az emberek megóvása, ami nagyobb haszon, mint a sok maszk által okozott szennyeződés. De abban igazad van és én sem értem miért nem tudtak ennyi idő alatt kialakítani egy olyan rendszert, amivel a maszkokat is lehetne külön gyűjteni és utána egy megfelelő helyen összegyűjtve elégetni.
2021. okt. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy megmarad? A hullámok között sem hordtunk maszkot.
2021. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődés? Pusztulás!
2021. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!