Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen virus van most??...

Milyen virus van most?? Covidon kivul!

Figyelt kérdés

Annyian betegek. Rebgetegen. Orrfolyas,kohoges, laz vagy hoemelkedes, izzadas, neha hidegrazas. Eloszor szaraz, majd hurutosabb, huzos kohoges. A gyerekek az ovibol hoztak haza 🤷‍♀️

Alig vannak oviba, suliba. En mar nem erzek izeket, szagokat, ok jol vannak, neha azert kohognek meg...


2021. okt. 22. 12:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A koromlakklemosot erzem, parfumot nagyon enyhen. Influenza van??
2021. okt. 22. 12:48
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen felnőttek között is nagyon sokan betegek most, főleg hasmenéses járvány van, meg a szokásos őszi nátha.
2021. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja ahogy minden évben, úgy idén is ilyenkor van influenzajárvány is.
2021. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A fene megeszi... mar feltem, h covid is lehet. Tobb mint egy hete itthon vannak. Szinte mindenki elkapta 2-3 nap mulva aki talalkozott velunk..anyam, ferjem. Eleg kemeny.
2021. okt. 22. 12:53
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Minden évben kétszer van influenzajárvány: ősszel és február-március környékén. Nem újdonság, csak az emberek agyát már annyira átmosta a félelemkeltő, agresszív, hamis média, hogy már józan ésszel se tudnak gondolkodni.


Sőt, mivel az emberek többség semmit se tesz testi és lelki egészségéért, ezért jóval könnyebben lesznek betegek is.

2021. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 így van, engem 2x oltottak, elkaptam egy hasmenéses vírust, erre jöttek a kérdések hogy “de nem covid”? Mondom persze, ez az egy betegség létezik, bármi bajod van és bármennyi oltást kaptál, akkor is csak covid lehet. Annyira hülyék az emberek…
2021. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mivel a magyar gugli keresés csak a kovidos cikkeket dobja fel a "szezonális betegségek" keresésre, itt egy angol cikk, fordítózd le:

[link]

2021. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ízeket és szagokat sem érzel, akkor azért lehet covid is, nem csináltak tesztet? Persze a szokásos őszi nátha- és influenzavírus is terjed.
2021. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak tesztet. Azert nem gondolnam h covid, mert oviba kaptak el a gyerekek, es mindenkinek ugyanez a tunet, en is toluk kaptam el. Ha covid lenne mar szoltak volna, vagy bezar az ovi, mert alig vannak gyerekek.
2021. okt. 22. 13:30
 10/18 A kérdező kommentje:
De mondom, gondoltam ra en is.. calmopirint szedek, ugy nez ki jo ra, mert jobban vagyok. A kohoges megmaradt,illetve a takony.
2021. okt. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!