Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vendéglátásban dolgozóknak...

A vendéglátásban dolgozóknak kötelező az oltás?

Figyelt kérdés
Erről konkrétan mit lehet tudni?
2021. nov. 2. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Vállalkozó függő, de amekkora a munkaerőhiány, nem fogják erőltetni.
2021. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszem kötelezővé senkinek, vezetek éttermet, tulajdonos vagyok, de jómagam sem vagyok beoltva és nem is leszek. Miért erőszakolnám rá az alkalmazottaimra? Nincs az a pénz, szeretem és tisztelem sokukat, becsületesen végzik munkájukat, nekem az számít.
2021. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, pont a legjobb kérdést láttam meg...


Most jöttem haza Visegrádról, egy étteremből mert a tulaj nem mondta hogy kötelezni akarja az oltást. Egy s*arházi, aki leutaztatott vidékről, hogy aztán haza is jöhessek, mert "pont van egy adag" amit azt sem tud milyen és rögtön szúrjam be vagy nem dolgozhatok, mondom köszi, szia, még ő volt megsértődve, arról nem is beszélve, hogy a szállás is milyen volt... remélem megdöglik az ilyen tetű, aki kényszeríteni akarja a másikat ilyenre és nem hagyja a saját akaratát érvényesülni, bár gondolom neki is csapják a vállát mert közel állhat a Fidesz fazékhoz...



Ha mész, ezt előre egyeztessed le, mert vannak ilyen tetvek akik lefos*ák Te magad mit akarsz, azt ott kell hagyni.

2021. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ne menjetek bele a zsarolás miatt ebbe a gyilkos emberkísérletbe, mert visszacsinálni ezt nem tudjátok soha ha károsodásotok lesz vagy meghaltok én azt mondom. Aki kötelez, annak ne dolgozzatok, álljon le minden ha kell, de NE!
2021. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk például jófej a főnök, ezért tilos.
2021. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!