Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor lenne ajánlott felvennem...

Mikor lenne ajánlott felvennem a harmadik COVID-oltást, ha március végén fertőzött voltam, aztán júniusban és júliusban kaptam Pfizert?

Figyelt kérdés

Egyáltalán javasolják az orvosok ebben az esetben?

Most nem az oltásellenesek véleménye érdekelne, és nem is azoké, akik már a legelső dózist is baromságnak tartották, hanem azoké, akik abból az alapvetésből indulnak ki, hogy megéri az egészségügyi szakértőkre hallgatni. Szeretnék informálódni ezzel kapcsolatban, mert egyelőre hallottam mindenfélét.



2021. nov. 3. 03:34
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hónappal a 2.oltás utan.
2021. nov. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha olyan nagy megbízható szakértők lennének, akkor nem mondanának 10-en 12 félét. Hiteltelen faxság az egész...
2021. nov. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Soha sem,ennyi.Nem kell az csak a bajnak van és aztán még betegebb leszel.

Az a 2 sem kellett volna nem is értem

2021. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Aki nem látja be, hogy az oltás egyszerűen nem véd és nem működik, az hülye vagy vak, esetleg mindkettő.
2021. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha átestél rajta, akkor minek az oltás, úgy egyáltalán?
2021. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert reklám van.Van akire hat,ez van.Én rám ugyan nem hat ha én nem akarom és utána is olvastam sok mindennek és ezek után végképp szó sem lehet róla!
2021. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nézess antitestet.
2021. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na kérdező, látod az oltáselleneseknek még annyi agysejtjük sincs hogy értelmezzék a kérdésed, ez elárul mindent a színvonalukról:-D


Amúgy meg leghamarabb a 2. oltás utáni 180. napon

2021. nov. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!