Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a tapasztalat a Sinopharm...

Mi a tapasztalat a Sinopharm 3. oltásként idősek között? Mennyire növelte az antitest számot?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
2 Sinopharm oltás után volt ismerősöm, aki bemérette az ellenanyagszintet, nem volt neki... Egy ismerősöm sem fogadna el 3. oltásra kínait (igaz, még nem is ajánlottak ilyet)
2021. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor, ha az első két oltást Astra volt?
2021. nov. 4. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik oltásról nem tudok mit mondani, viszont párom szülei sinopharmot kaptak alapból. Múlt héten csináltak vizsgálatot, ugyan csökkent de még van ellenanyaguk. (Kb 6 hónapja volt a második).
2021. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én betegség és oltás nélkül rendelkezem 786.5-es értékkel IgG-re. Működik ez, rengeteg gyömbért, fokhagymát, ellegsavat, resrevatrolt és vitaminokat fogyasztok évek óta, itthon termelek a kertben vegyszer és génmódosításmentes gyümölcsöt, zöldséget.
2021. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es mármint tünetmentesen átestél, így érted?
2021. nov. 4. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Úgy értem, hogy megnézettem, hogy van-e, mert beteg nem voltam, de voltam betegekkel egy légtérben, viszont tünetem az ég adta világon nem volt.
2021. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4-es oké, akkor átestél tünetmentesen, mert máshogy nem lehetett volna, de ettől még nem a kérdésre válaszoltál. Nem pontoztalak le mielőtt még ezt feltételeznéd, de ne lepődj meg, ha más le fog.
2021. nov. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!