Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid, vagy csak csúnya megfázás?

Covid, vagy csak csúnya megfázás?

Figyelt kérdés

az egész úgy indult, hogy hidegben aludtam huzamosabb ideig és valószínűleg a derekam felfázott.

első nap hidegrázás volt a hátam környékén és le voltam gyengülve nagyon, meg ehhez hasonlók.

ez 1 nap múlva elmúlt izzadás meg pihenés árán.

sajnos ki kellett mennem a szélbe és huzatot is kapott a fülem, de a torkom se hagyta gyógyulni. ennek hála a torkom mégjobban fáj, de inkább alatta. ahogy észrevettem néha a tüdőm benyilal, gondolom tüdőgyulladás.

tegnapelőtt nem esett olyan jól a reggeli, bár elég egészségtelen kajákat ettem össze. azóta amúgy néha a beleim is "beszúrtak", de nem volt olyan nagy hasmenés se.

ízlelés/szaglásom nem ment el egyáltalán.

csak ez a tüdőgyulladás van, a tartós ingerültség. volt fejfájás is, de az elmúlt. az étvágyam kisebb lett, meg múltkor nagyon spontán fáradtam ki annyira, hogy full dekoncentrált lettem.

csak megfázás lenne?

orvosnak azért nem mutatom, mert igazából mindenre, ami kicsit is utal rá, ráírják hogy covid aztán valójában köze nincs hozzá nekem meg nincs kedvem ok nélkül karanténba vonulni.


2021. nov. 5. 15:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja, orrom nem folyik egyáltalán, tüsszögés sincs.
2021. nov. 5. 15:55
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem mondhatja mindenre rá, hogy covid, mert a covid gyanús vagy tesztet kér az meg kimutatja, hogy covid vagy nem.
2021. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
*mert a helyett mert ha
2021. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Szóval menj orvoshoz.
2021. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
16%
2-es elég naív.
2021. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok naív, ezt tapasztaltam. Nem mondhatja rá bárkire, hogy covidos.
2021. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Tökmindegy mit csinálsz, most ez a trendi.


Annyira jön mindenhonnan, hogy egyre több a hipohonder... :-)

2021. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Valóban nem mondhatják rá bárkire, hogy covidos, menj orvoshoz ha fáj a tüdőd.
2021. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
92%
Ez messze nem covid, s ezt a doki is meg fogja erősíteni. Nyugodtan menj el hozzá.
2021. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
de
2021. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!