Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Janssen oltás gyermeknemzés?

Janssen oltás gyermeknemzés?

Figyelt kérdés
5 hónapos terhes vagyok, a páromat a fogantatás előtt 2 hónappal Janssennel oltották. Én nem vagyok beoltva, és nagyon aggódom, hogy a gyerek egészségére káros lesz az oltás a rengeteg mellékhatás miatt.

2021. nov. 7. 01:31
1 2 3 4 5
 1/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

"nagyon aggódom, hogy a gyerek egészségére káros lesz az oltás a rengeteg mellékhatás miatt."


A "rengeteg" mellékhatásból meg tudsz nevezni kettőt? Ez a kettőt hány oltásból hány esetben fordult elő hasonló helyzetben, mint a tiétek? Vett be bármelyikőtök akár csak egy fájdalomcsillapítót a fogantatás előtti hetekben? Esetleg te szedtél be bármilyen gyógyszert azóta? Mennyit fizettek a kérdésért?

2021. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
65%

Ez tragikus. Az elmúlt hetekben a következők egyikét-másikát vitted be a szervezetedbe. Ezeknek mellékhatásai is számosak:

Csapvíz, tea, kávé, gyümölcs, zöldség, hús, hal, szárnyas...

2021. nov. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
72%
Ne rontsd tovább a képet önmagadról. Egyre nagyobb marhaságokat írsz.
2021. nov. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Mondjuk daganatos betegséget még a legmerészebb oltáskonteósok sem haluztak be. Eddig. Mi jön még? Két füle lesz valakinek az oltástól és mégsem lesz szatyor?
2021. nov. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Nem a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hanem azokéra akiknek van tapasztalatuk ezzel kapcsolatban, ameddig én tiszteletben tartom az oltottak véleményét addig belém senki ne kössön azért mert aggódom a mellékhatások miatt, vagy mert nem vagyok beoltva. Nem vagytok felsőbbrendűek!
2021. nov. 7. 03:19
 6/47 anonim ***** válasza:
68%
A daganatos betegség hosszú idő alatt alakul ki. Amikor a családtagodban kialakult, nem is volt még oltás. Sajnálom, hogy betegek a családtagjaid, de hidd el, hogy ennek nincs köze a vakcinához, az pár nap rosszullétnél többet nem tud okozni.
2021. nov. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb azon aggódj h ne nyald be a vírust
2021. nov. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
50%

Minket hordasz le, de a hülyeséget hülyeségre halmozod. Remélem a gyereknek ennél több esze lesz.

Egészen biztos lehetsz benne felnőtt nőként, hogy a felsorolt betegségek nem a védőoltástól keletkeztek.

Mindegyik kialakulásához hosszú folyamat kell.

Van, amelyik vele született, van amelyik életünk során keletkezik. Cukorbetegségemről kb. tíz éve tudok. Véletlenül derült ki, semmiféle panaszom nem volt és azóta sincs. Ha ez az idén vált volna ismertté, akkor mondjam, hogy a vakcinától?

2021. nov. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
56%

A COVID 19 SOKKAL súlyosabb következményekkel járhat mind a saját és a gyereked egészségére nézve mint bármelyik oltás.



Pont.

2021. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
71%
2021. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!