Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miket tapasztaltok országszert...

Miket tapasztaltok országszerte a covid helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Jasz-Nagykun-Szolnok, korulottem minden oltott tiszta takony. Parom oltva van, covidos lett, ezaltal kontak szemely lettem. 8 napja vagyunk egyutt 0-24 a karanten miatt, es en oltatlankent nem kaptam el tole.

A korhazakban ugy tudom, hogy kb fele-fele aranyban vannak oltottak es oltatlanok.

2021. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Oltás előtt se kapta el masiktol a vele egyutt lako feltétlenül. A virusok ilyenek.
2021. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Pest, egyetem. Sok a légzőszervi tünetes az oktatók és a diákok között is. Hogy aztán ki koronás, ki nem, azt ki tudja. Én alig járok közösségbe, csak ahová nagyon muszáj, de így is heti többször hallom, hogy valaki 2-3 oltás után is lélegeztetőgépen van. (Szóval az oltás egy lehetőség, de önmagában nem elég.)

A közvetlen ismeretségemben az utóbbi pár hétben nem tudok újabb esetről. Az is igaz, hogy mifelénk sokan tavasszal átestek a betegségen.

2021. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Így, hogy már elérhető az oltás nem igazán tesztelgetnek le minden náthást, így nehéz is megmondani, hogy ki koronavírusos és ki nem.


Egyébként az én környezetemben is rengetegen betegek légúti panaszokkal, de november van, ez ilyenkor nem meglepő.

2021. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Munkatársaim akik oltottak, azoknak 90%-a táppénzen, némelyik csak légzőszervi vírus, RSV (óriássejtes RNS vírus, hasonló mint a covid, agresszívan támadja a légzőrendszert) influenza, koronavírusok más fajtái... van amelyik teszt szerint tényleg covidos. Ezek között a covidos is beteg, de nincs kórházban,míg a nem covidos RSV beteg kórházban van már közel 2 hete, szívják a gennyet a torkából stb. Én oltatlan vagyok, de egyetlen vírust sem kaptam el pedig hát velük dolgoztam és itt nem hord senki maszkot csak aki max. akar. Én sosem hordtam maszkot. Volt aki hordta és úgy lett vírusos. Most akkor? Oltva volt, maszkot is hordott, most otthon vergődik. Van még oltatlan kollegám abból is van aki beteg, de otthon vannak táppénzen, értekezünk néha. Szóval azt látom, hogy rengeteg a beteg.
2021. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Erőltetik ezt a sz*rt . A kutyának se kell csak kikényszeritik. Felelősséget meg ne akarnak vállalni. Megy a média manipulació az oltás malmára hajtják a vizet. 2 oldala van az éremnek és csak a nekik kedvezőt mutatják. A valóságot meg leirják kommentbe az emberek. De arról meg nagyon hallgatnak.
2021. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TAKIMLISIM válasza:
38%
Azt hogy egy gigászi átbaszás. És szerencsére egyre többen látják. Nyáron turizmus, mindenki egymás nyakában, fürdők, tavak, egymàs hugyában-taknyában pancsikolàs, eredménye napi pár eset... Most ősz, semmi különös, nem lett sokkal több érintkezés, de hirtelen megindult òriàsi iramban. Sőt 60%os àtoltottsággal gyorsabban halad, mint tavaly ugyanekkor. Én holnap elmegyek antitest tesztre, mert lehet 3 hete lábon kihordtam, folyt a taknyom, égett az orrom, kicsit kapart a torkom, és piros volt a szemem, no meg gyengébb voltam, de nem volt vészes. Rá egy hétre a tesóm pozitív lett, és ő fosott meg hányt, nem érzett szagokat, de köszöni, jòl van már. Anyám ápolja és jól van, ő szart erre a vírusra. Mind oltatlanok vagyunk. Gagyi influenza remix az egész, aminek minimàlis a halàlozàsi aránya, de a pànikkeltést betiltó kormány napi rendben kelti a pánikot, sőt, elővàlasztàs idején egy mukknyi szó se volt róla, de még okt. 23-àig sem... ennyire fontos.
2021. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak tegnap 200 csak egy influenza sztorit olvastam, amiben meghalt, aki ezt állította vagy minimum lelegeztetorol tért vissza.


Atoltottsag meg tavasszal ért valamit, csökkenni kezdett most annak a védettség

2021. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

#7: Pont az a baj, hogy a kormány nem kelti eléggé a pánikot.

Én mit látok? A már ismert ágyfelszabadítások mellett a kórházakban további ágyakat szabadítanak fel. Megint elhalasztják az elektív műtéteket, ami sokaknak az életébe kerülhet.

Békéscsabán fertőzés miatt lezárták ideiglenesen a hematológiai osztályt.

És a maszk még mindig nem kötelező minden zárt helyen.

2021. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha a média meg a politikusok nem nyomnák a képünkbe a nap 24 órájában, hogy "járvány" meg "Covid" meg "halál", meg "oltakozás" és hasonló sz@rságokat, senki nem venné észre, hogy járvány lenne! Merthogy nincs! Csak azt akrják, hogy azt higgyük, van!

A vakcinákkal oltottak életveszélyben vannak - a tágabb környezetemben az oltottak közül rengetegen meghaltak már pl.szívinfarktusban, de egyéb bajokat is felerősít ez a méregkotyvalék amit nyomnak az emberekbe.

Én soha, semmilyen körülmények között nem oltatnám be magam!

2021. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!