Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sinopharm vakcina tapasztalato...

Sinopharm vakcina tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt a fajta vakcinát szeretném magamnak beadatni, mert ezt a technológiát tartom megbízhatónak (plusz ezt még fel tudom fogni :D).


Nem szeretnék 3.-ik meg 4.-ik vakcinát, csak kettőt, aztán le szeretném tudni az egészet, mert csak a munkához kell, amúgy nem adatnám be.


2021. nov. 8. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
A legrosszabb választás
2021. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem Sinopharmot azonnal kaphatsz, TAJ-kártyával besétálva bármelyik oltópontra. Amúgy nem sokat ér, de arra, hogy kipipáld a dolgot, arra tökéletes!
2021. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Folyton azt mondják, hogy ez nem sokat ér. De végül is ha fiatal vagy, jó az immunrendszered, és kizárólag a kártyára hajtasz, ill. hogy megmaradjon a melóhelyed ez is jó lehet. Én is ezzel vagyok oltva, nekem is csak a kártya kellet. És sem szándékozom évente 2x oltani magamat.
2021. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
20%
Nincs hagyomanyos eljárás , eddig sem volt az sem biztonsagosabb , oktobertől csak rns gyárt az orosz és kinai gyár ....
2021. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%

Előfordulhat, hogy semmit se ér.

28 éves vagyok:

[link]

2021. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen csak a leggyengébb hatásfokú vakcina. Persze a semminél jobb.
2021. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is ez a legkevésbé unszimpatikus.


Akik nem akarnak évi kétszer oltatni:

Ébredeztek, de még nagy a naivitásotok. Lassan ott tartunk, hogy évi 4. Most tolják a 3.-at, és még nincs vége az évnek.


Az osztrákok már lejáratot akarnak a felsőbbrendűségi igazolványnak.


Mint látjuk, ha valamelyik országban bevezetnek valami patkányságot, az jobban terjed mint a vírus. Lásd munkahelyeken történő zsarolás.

2021. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan . 1 után kérik a 2 aztán majd a 4et is . Bepótolva a kimaradtakat egyszerre , osztrakoknal mar ez van . Tv elsunnyogja . Egy csapdaba mész bele , játékelmélet mutat rá hogy mivel 1et megkapsz remélve hogy könnyitenek vagy előnyt kapsz gyorsan kérik a többit . Mivel van anyagi vesztenivaló belemennek és ezt végtelenségig teszik . Miközben munka penz karrier lehet még de egeszség élet nincs több a felhalmozodó mellékhatasok után ....
2021. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha már beadadst valamit, miért nem választasz olyat, amivel bárhova utazhatsz (már ha tervezel külföldre menni), illetve aminek azért van egy normális hatásfoka is? Én ellenzem ezt az egész oltásmániát, szar az összes és én a vírustól sem félek, de ha már beoltattam magam, inkább választottam a Pfizert.
2021. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem érdekel engem a hatásfok, egy szúnyogcsípés idegesítőbb és tovább tart a hatása, mint a Covidnak (az én esetemben), már kaptam el a második hullámban, de azóta lejárt a védettségim, ellenanyag pedig már nincsen bennem.


Tök nem érdekel, ha nem lesz a vakcina után sem ellenanyagszintem, csak az érdekel, hogy a lehető legkevesebb hatása legyen az oltásnak a szervezetemre.

2021. nov. 8. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!