Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kapott mar valaki 2 sinopharmr...

Kapott mar valaki 2 sinopharmra 2 pfizert?

Figyelt kérdés

Aprilisban kaptam otthon 2 sinot...itt kulfoldon csinaltattam antitest vizsgalatot oktober elejen Aminek az eredmenye szinte 0 volt.

2hete kaptam egy pfizert itt kulfoldon. Az orvos szerint decemberben kaphatok meg egyet es akkor meg lenne az eus vakcina utlevelem es nem lennek korlatozva mint a kinaival. De az mar a 4.ik lenne.

Ti be mernetek vallalni a 2.ik pfizert? Vegulis a Kinai nem is hatott

30/f



2021. nov. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orvos jártasabb ebben a kérdésben, mint az itt válaszolók, de az én személyes véleményem az, hogy rövid időn belül itt Magyarországon is elkezdik adni a negyedik oltást és nem csak annak, akinek nem termel a szervezete ellenanyagot, hanem mindenkinek, aki bevállalja.
2021. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen, az orvost kérdezd illetve rá hallgass.

Másrészt jó lenne az a 2 Pfizer.

Én 2 évvel fiatalabb nőként hasonlóan jártam a Sinopharm-mal és a 2 pfizer nyugtatna meg igazán.

Bajod biztosan nem lesz!

2021. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Meg akarsz dögleni ember? 4 oltást életedben nem kaptál 1 éven belül...
2021. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!