Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor vagy nagyobb esélyem...

Mikor vagy nagyobb esélyem hogy intenzív osztályra kerülök COVID miatt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Ha nyugati vakcinával beoltatom magam
Ha nem oltatom be magam
Teljesen mindegy ugyanolyan eséllyel kerülök intenzívre
52 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Itt egy oltatlan aki átesett a brit és delta variánson is ebben az évben. Mindkettő szar, de simán túlélhető otthon kórházi kezelés nélkül. Már csak azokat cáfoljam akik azt jelölték, hogy ha nem oltatod be magad.
2021. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Te sem látsz tovább az orrod hegyénél. Csak saját magadból képes voltál megállapítani, hogy a 8 milliárd emberből mindenki képes önmagától meggyógyulni :D
2021. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem azt írtam, hanem ne higgyétek már azt, hogy ez ennyire halálos betegség, mert messze nem. Az ismerőseim is sokan oltatlanok és voltak benne, mindenki él, dolgozik azóta is. Semmi bajuk, nem voltak intenzíven.
2021. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jó, nekem meg versenysportoló iskolatársam halt bele.
2021. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg a cukorbeteg keresztanyám túlélte. Na?
2021. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Otthon természetesen, igaz 1 hétig feküdt.
2021. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Látom lepontoztak az oltásmániások, mert én oltás nélkül lazán vettem a vírust. De utálhattok ezért, valamit jól csinálok :)
2021. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Argloss ***** válasza:
98%

A legmeghatározóbb tényező a genetika. Egyszerűen vannak betegségek amikre fogékonyabb vagy, másokra meg nem igazán. Pontosan ez a helyzet az oltással is, vagy hatékony nálad, vagy nem.

Általánosítani nyilván lehet a jelenlegi adatokból, csak megeshet, hogy az rád pont nem lesz igaz.

2021. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
De attól még egészséges ember is belehalhat, nemhogy krónikus beteg. Azért mert ismerőseid túlélték (ne értsd félre, sok egészséget nekik), attól még sokan mások belehalnak, és örülj inkább, hogy neked nem kellett még gyászolnod. Ha ezt nem sikerült felfogni több mint másfél év alatt, akkor van baj.
2021. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért pontozunk le, mert nem lett nagy bajod a vírustól (sok kérdés felmerül bennem, hogy erre a következtetésre sikerült jutnod), hanem a rossz nézeted miatt, miszerint ezt bárki túléli egy kis rosszulléttel.
2021. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!