Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van arról valakinek valamilyen...

Van arról valakinek valamilyen híre, hogy lehet a közeljövőben (pár hónapon belül) két oltást kapni akkor, ha valaki már kapott egy két adagos oltást fél évnél régebben?

Figyelt kérdés
A szputnyikkal és sinopharmmal oltottak utazási korlátait megoldaná. Ausztriában már 2022.01.03-tól az egy adag Janssen sem lesz elég az oltási igazolványban. Ez simán előjöhet több más EU-s országnál is.

2021. nov. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
4 havonta lehet
2021. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ha én augusztusban kaptam harmadikat, akkor decemberben kaphatok negyediket?
2021. nov. 13. 19:55
 3/7 A kérdező kommentje:
fontos lenne, hogy ne kelljen mindig bohóckodni tesztekkel ha utazok egy adott országba.
2021. nov. 13. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha beledöglesz nem sok bohóckodási esélyed lesz. Barátom apját most temetik majd, 3x lett beoltva, 3. után agyvérzés.
2021. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem elég a Janssen is HA előtte kaptál már bármilyen 2 adagost.

2021. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, Jansennel nem olthatják, ha Szputnyikot kapott. (Én Szputyikot kaptam, az oltópontos orvos, a háziorvosom és a biztosítóm orvosa szerint is a protokoll tiltja…mondjuk azt be se adattam volna, mivel a Szputnyik után nézettem az antitesteket és gyakorlatilag nem voltak)
2021. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5:

sajnos a bármilyen 2 megelőző oltás nem elég a Janssen 1 adagjának elfogadásához. Mivel Ausztria nem fogadja el a szputnyikot, ezért hiába van 2 adag szputnyik után 1 Janssen, a szputnyik mintha nem is lett volna. Legalábbis Ausztriábsn jan.03-tól.

2021. nov. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!