Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elfertozodott kutyaharapás?:/

Botkos kérdése:

Elfertozodott kutyaharapás?:/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérhetek egy gyors segítséget?

Nov 16.an megharapott a kutya le fertotlenitettem le kötöttem kaptam rá tetanuszt

17.ere nagyon begyulladt kétszeresére duzzadt a kezem és fajt is nem tudtam szinte mozgatni az ujjaimat

18.ara le ment a duzzanat 90 százaléka a fájdalom szinte teljesen elmúl de viszont jött "genny" ezen kívül semmi bajo

Az orvos rakott rá egy gogylapot 17.en és ma 19.en leszedte azt folyt ki belőle vörös színű picit rafadosabbnak tűnő folyadék szerintetek el fertozodott?

Nagyon köszönöm ha segítenek.



2021. nov. 19. 15:57
 1/6 anonim válasza:
22%
El, irány a sebészet...és készülj, hogy felvágják!
2021. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Miből gondolod hogy felvágják reszleteznéd kérlek?

2021. nov. 19. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem csak trollkodsz

De tényleg lehet el van fertőződve?

Le ment a duzzanat nem piros szinte nem.is fáj folyt ki valami piros de nem sok kb mint egy rövidebb kukac olyan hosszú lehetett meg szelessegbe is

Nem vörös nem vagyok lázas semmi bajom

2021. nov. 19. 16:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki látja ezt a kérdést

Kérem írja le a véleményét mert már az előző hozzászolo befosatott remélem csak viccből írta hogy felvagjak a kezem

2021. nov. 19. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Bacod.

Minden nap vagy vele orvosnál. Szerinted ők hülyék?

2021. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végeztem a sürgősségin begipszeltek meg hidr9gen0eroxidot tettek rá majd holnap megyek vissza félig igazad volt ha szerencsém van akkor nem kellesz operálni remélem mellém all most az egyszer fortuna
2021. nov. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!