Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kapott valaki közületek 2...

Kapott valaki közületek 2 Pfizer oltás után Sinopharmot?

Figyelt kérdés
Tudom, ez szokatlan kombináció, pont ezért érdekelne, ha valakinek már van ilyen tapasztalata.

2021. nov. 20. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én két Moderna után kaptam kínait.
2021. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És volt valami mellékhatás? Meg mikor kaptad, hány éves vagy (nem kell pontosan megmondani, csak egy intervallumot adj, légy szíves)! Miért döntöttél így, vagy az oltóponton ajánlották?

Köszönöm.

2021. nov. 22. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Csütörtökön kaptam. Utána fáradtság, álmosság. Tegnap orrdugulás, orrfolyás. Most már láz, izomfájdalom is:(

40-es vagyok.

Moderna nem volt, Janssent ajánlottak, én döntöttem kínai mellett.

2021. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ó, ez nem hangzik jól. Pont olyan, mintha elkaptad volna a COVID-ot.

Jobbulást kívánok. Ha nem érzed tehernek, tudósíts majd a hogylétedről.

2021. nov. 22. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 kínai után kaptam Pfizert. 20 vagyok, eleinte fáradtság utána izomfájdalom jelentkezett nálam. Algopyrint vettem be utána már kicsattantam az egészségtől.
2021. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha azt kaptam volna, nem fogadtam volna el. A betegségeim mellett - és persze a háziorvosomnak köszönhetően - mondjuk ez szóba sem jöhetett, még az annál sokkal jobb Astra Zeneca sem.
2021. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!