Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ment fel ennyire hirtele...

Miért ment fel ennyire hirtelen a lázam?

Figyelt kérdés
Hetedik napja vagyok koronavírusos. A tünetek múlt héten hétfőn kezdődtek, kedden le estem a lábamról. Teszteltek, pozitív lettem. Egész jól múlik a köhögés, nincs légszomj semmi ilyesmi. Tegnap estig már azt hittem látom a végét. Majd éreztem, hogy mintha lázas lennék. Nem lepett meg, mert minden este felkúszott 38 fokra a hőm, de ez most extrém volt. Úgy rázott a hideg, hogy szinte fájt bele a bőröm. Meg mértem a lázam, 39,6 ilyen magas nem volt végig. Begyógyszereztem magam és elaludtam. Úgy aludtam, mint egy csecsemő. Kb.5. éjszaka most először. Fél nyolckor aludtam el, hajnal 3- kor felébredtem. Úgy éreztem hogy sikerült kifőni, de éreztem, hogy valami nem stimmel. Ég az arcom és baromira fáj a fejem. Megmértem a lázam, 39,1. Mi ez az extrém, nagyon makacs láz? Amikor felálltam azt hittem menten össze esek, olyan gyenge vagyok. Pedig esküszöm azt hittem múlik már a nyavaja, hiszen már alíg köhögök, az orrom már nem folyik. Nem értem.

2021. nov. 22. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Be vagy oltva?
2021. nov. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van ilyen. Gondolom közben nem lett maga a vírusfertőzés kezelve megfelelően, lehetnek sajnos ilyen jobb-rosszabb állapotok,sok esetben a köhögés, hőemelkedés, enyhe láz csak a kezdet. Nem mindegy, hogy milyen lázcsillapítót szedsz, attól is függ.
2021. nov. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen oltott vagyok. Kaptam egy Sumamed nevű antibiotikumot, ami a tüdőgyulladás kialakulását előzi meg. Kaptam Mixtura Pectoralis köptetőt, meg rubofent szedtem lázcsillapítót.
2021. nov. 22. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy ilyen alattomos betegség, nagyon hullámzik, kb 1 évenkapta el több ismerősöm, náluk mind ez volt, amikor azt hitték hogy jobban vannak, akkor visszaestek, eléggé elhúzódott.

Jobbulást!

2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy??
2021. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap lett vége a karanténnak. Már jól vagyok, néha érzek fàradtságot, szagokat ízeket nem érzek. Egyéb panaszom már nincs.
2021. nov. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!