Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek biztonságos a...

Szerintetek biztonságos a covid oltás vagyis nem lehetnek negatív következményei az oltásnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
70 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem látja a jövőt.
2021. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Mont MINDEN egészségügyi beavatkozásnak vagy készítménynek, ennek is lehetnek mellékhatásai (jellemzően max pár napig), de ezek eltörpülnek a COVID okozta károk mellett (már 15 millió felett lehet a halott, sokkal több szövetkárosult, és ki tudja, hol a vége). Mivel már milliárdos tömegek lettek oltva, és látszik, hogy egyértelműen pozitív a mérleg, és minden ország folytatja az oltást, ez már értelmes embereknél nem lehet téma, csak zakkant agyú kontósoknál.
2021. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Mint minden gyógyszernek, ennek is lehetnek negatív következményei. Hogy hosszú távon mi lesz ebből, az jó kérdés.

[link]

2021. nov. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Én 155 cm vagyok, vezetek, rohadt kényelmetlen a biztonsági öv, mivel alacsony vagyok és nem lehet állítani a magasságát.

Sőt, az tuti, hogy egy nagyobb ütközésnél ripityára törné a kulcscsontomat.

Mégis bekötöm magam, mivel egy törött kulcscsontra az esély sokkal jobb, mint egy szinte biztos “agyvelő a műszerfalon” esélynél.



Nincs kockázatmentes gyógyszer, de a kockázat elenyésző a nem oltás kockázatával összevetve

2021. nov. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Salx Narval ***** válasza:
64%
Nagy valószínűséggel az Astra Z tól kaptam stroke-ot de azt mondták az orvosok, hogy a vírus sokszorta erősebb rögösödést okozott volna mint az oltás az arra hajlamos betegeknél. Én nem tudom megítélni, hogy mi lett volna ha, minden esetre harmadik oltásként a Modernát választottam, a dokik sem ellenezték. Természetesen nem tudom de valahol az az érzésem, hogy engem elvinne ez a járvány az alapbetegségeim miatt ezért az oltást választottam a fent leírtak ellenére is.
2021. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez egész covid sztori a -mi lett volna ha- vagy -mi lenne ha- mantrára épül, konkrét bizonyítékok nélkül.
2021. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nyílván lehetnek komplikációk. Szerintem akinek az oltástól baja lett, azt a vírus sokkal jobban kifektette volna szóval így is jobban járt, aki meg a vírust/oltást meg se érezte annak egyiktől se lesz semmi baja.
2021. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Az oltás sokkal kisebb kockázattal jár, mint a megbetegedés. El lett mondva már sokszor.

A TV-ben megszólaló vírusszakértők, infektológusok talán jobban tudják ezt, mint a Facebook-ról tájékozódó oltás szkeptikusok.

2021. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 Igazad van, a tv nem hazudik...

[link]

2021. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

"Igazad van, a tv nem hazudik..."

Ezt ironikusan mondod?

2021. nov. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!