Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van félnivalóm? Érdemes...

Van félnivalóm? Érdemes teszteltetnem?

Figyelt kérdés
Ma beoltottak koronavírus ellen (Pfizerrel). A múlt héten meg együttvoltam olyannal, akinek az Ausztriában dolgozó apjáról - ott rendszeresen, napi szinten tesztelik -(60 éves az illető férfi) ma kiderült, hogy igazoltan koronás

2021. nov. 24. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi bajod
2021. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha koronás vagyok, van valami módja annak, hogy Magyarországon élő magyarként, - potenciális kontakt lévén - INGYEN tesztelhessek?
2021. nov. 24. 14:29
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem hinnem
2021. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nincs lehetőség. Amúgy meg nem tök mindegy? Már benned van a cucc. Előtte lett volna értelme.

Ha minden koronás kontaktnál nekiállsz rettegni, akkor hosszú, kemény hónapok állnak előtted.

De ha ez megnyugtat, egyáltalán nem biztos, hogy elkaptad, főleg, ha az apával nem is találkoztál.🙄Honnan veszed, hogy a gyereke is fertőzött? Én múltkor komplett covidos családnál voltam.(Rá 2 napra lettek tünetesek, szóval már akkor azok voltak, de nem kaptam el.)

2021. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha múlt hét óta nem jött ki semmi tünet akkor valószínűleg nem kaptad el, akkor sem, ha az illető kontaktja, akivel találkoztál, ő koronás. De ugye ez sem derült ki, szóval lehet nem is az ő sem, így valszeg Te sem. Vagy legalább is nem tőlük szedted össze, ha mégis az lennél.
2021. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: nem államilag gondoltam, de abba is kifizetném, vagy privátban.

+ Van Bécsből pénzt herdálni ide járó magyar származású, de Ausztriában élő osztrák állampolgár ismerősöm, aki tesztet tudna hozni úgy, hogy ha úgy van, ki sem kell fizetnem az árát.

2021. nov. 24. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, de a #2kommentedben nem azt írtad, én meg arra válaszoltam. Magánban, pénzért nyilván van lehetőséged, mimt mindenkinek. Ajándék teszttel is van.Potenciális kontaktként államilag INGYEN nincs. Ha pedig annak, akivel találkoztál, nincs + tesztje, csak az apjának, kontakt se vagy.
2021. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!