Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok, mostanra visszaiga...

Oltatlanok, mostanra visszaigazolódott számotokra, hogy egy jó döntés volt nem oltatni és ha igen miért látjátok így?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem kapta el, vagy elkapta és átszaladt rajta (oltatlanul), az nyilván úgy gondolja hogy jó döntést hozott. Aki meg belehalt közben, az már nem gondol semmit.
2021. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Azért nem álltam sorba vakcináért, mert nem érzem szükségét, és nincs is kiforrva ekörül még semmi, szarok a nyaralásba, utazásba, szórakozásba nekem ezek nem érnek meg egy oltást sem. Fiatalok között is sokan bánják elhamarkodott döntést hoztak.

Én 29 évesen még az influenzát sem ismerem, és a családomban náthánál több soha nem volt jelen, edzett parasztok vagyunk akik megeszünk mindent, nem válogatunk :D

2021. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez minden más betegséggel kapcsolatban is így van. Lehet hogy elkapod, lehet hogy nem, lehet, hogy azért igen, mert, de az is lehet, hogy azért nem, mert...


Túl sok a LEHET!


Én csak azt nem értem, hogy miért nem foglalkoznak az emberek valós problémákkal, nehéz elhinni, hogy nekünk csak a migránsokkal, meg a coviddal kellene foglalkoznunk, jaaa meg hogy eladták-e a városházát Budapesten vagy sem.


Komolyan ki a f*as.zomat érdekelnek ezek? :-)

2021. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam szólok:

[link]

2021. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent?Nem jó a fordítóm
2021. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem bántam meg hogy nem kértem oltást.Makk egészséges vagyok 2 éve még csak megfázva sem voltam és nem félek ha elkapom lesz ami lesz

Hallottam rengeteg negatív dolgot az oltásokról szóval inkább kihagyom

2021. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

#6 Semmi gond hogy így döntöttél. A kérdés az hogy tudtad -e hogy vannak kötelező oltások és te is megkaptad mindet?

Mindegyikről amit kaptál van bőven negatív tapasztalat is.

2021. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Mikor gyerek voltam szerinted én erről gondolkodtam?🤦‍♂️🤦‍♂️

Nonszensz vagy már ne is haragudj

Akkor miért írogatsz ha semmi gond?:D

Mostmár én döntök főleg egy ilyen trutyiról ami semmire sem alkalmas

Kielégítő volt a válasz vagy még tovább szeretnél kötekedni esetleg?😊

Ja és a gyermekkori oltásokat ehhez nem kellene hasonlítgatni mert qvára nem úgy működnek mint ezek az újak kivéve a kínai oltást az az egy ami régi módon készült,legalábbis azt mondják.Aztán ki tudja?Nem látok bele a labormunkákba

2021. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Bizonytalan voltam az elején, de most már teljesen biztos vagyok benne hogy nem oltatom be magam covid oltással.
2021. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
#9: Mikor nyerted el a teljes bizonyosságot? Mi hozta el a nagy ellenszegülést a rendszerrel szemben? :-)
2021. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!