Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csináltam egy BioSynex Covid-1...

Csináltam egy BioSynex Covid-19 autotestet aminek az eredménye pozitív C és a IgM-nél jelent meg a vonal, mit kell tudnom róla ? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sárga vagy kék teszt?
2021. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sárga
2021. nov. 25. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod értelmezni a használati útmutatót? A C-nél a kontrollcsík van, azaz a teszt működik. Az IgM-nél lévő csík azt jelenti, hogy a szervezetet termel IgM-et, azaz már találkozott a szervezeted a vírussal.

IgM-et hamarabb kezd el termelni a szervezet, és hamarabb is szűnik meg a termelése, mint az IgG-nek, szóval ha az IgM pozitív, de az IgG nem, akkor valószínűleg még friss a fertőzés (3-7 nappal a tünetek megjelenése utánra jellemző ez, utána már van IgG is), de hogy még aktívan üríted-e még a vírust, azt nem lehet ennyiből megmondani.

2021. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból csináltam meg a tesztet nincs semmilyen tünetem. Ilyenkor mit érdemes csinálni? Csináljak egy másik tesztet ami az aktív vírust mutassa? Halvány a csík a IgM-nél ha az számít valamit
2021. nov. 25. 19:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Használati útmutató az nem írja amit leírtál így nincs mit értelmezni
2021. nov. 25. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem oltattál mostanában?

Mert ha nem, ez alapján úgy tűnik, mégis megfertőződtél, méghozzá kb. az utóbbi héten. Ha tényleg érdekel, szerintem csináltass egy rendes tesztet, mert a gyorstesztek azért elég megbízhatatlanok. Vagy örülj, hogy nincs tüneted, de légy résen, és ha a napokban jelentkezne valami, akkor jusson eszedbe ez a teszteredmény.

2021. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem fel oltást. Köszönöm szépen csináltatok akkor egy tesztet
2021. nov. 25. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
A sárga teszt nem azt mutatja hogy pozitív vagy. Hanem azt hogy valamikor kapcsolatba kerültél a vírussal. Ez egyértelműen le van írva benne. Ha oltott vagy akkor is pozitív hisz kapcsolatba kerültél vele, illetve ha átestél. Tehát ha arra vagy kíváncsi hogy most fertőzött vagy e, akkor kék dobozost kell venni. Mondja is a néni a reklàmban. Ez azt mutatja hogy valamikor átestél rajta. De nem az elmúlt napokban.
2021. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!