Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Delta plusz mutáns mennyivel...

Delta plusz mutáns mennyivel veszélyesebb, mint a sima Delta variáns?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a Deltát szinte meg sem éreztem. Pedig egyetlen oltáson sem voltam. Egy ugyanilyennel kiegyeznék. Elképzelni nem tudom milyen alapon halnak bele a covidba emberek. Nyugdíjas, tüdő- és szívbeteg, szintén oltatlan apukám is simán átvészelte.
2021. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha követed a médiát, akkor "Mind meghalunk" kategória!


Ha viszont innentől kezdve se tévét, se semmilyen médiafelületet nem követsz, akkor kb mint egy erősebb influenza!

2021. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azóta már van omikron Dél-afrikai mutáns is.
2021. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

De most gondoljatok bele egy kicsit!


Ha a média egyáltalán nem beszélt volna róla, esetleg tavasszal megemlítették volna egyszer kétszer hogy most egy erősebb INFLUENZA járvány tombol. És nem nevezték volna el covidnak, csak simán influenzaként hivatkoztak volna rá, Akkor kb mindenki betudná egy kicsit erősebb influenza járványnak az egészet és kb ennyi..

2021. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem másabb a delta + el ne hidd

Ugyanolyan mint a többi

Persze hogy mutálódik már ha igaz mert azért van ok a kételyre szerintem

Egy erősebb influenza járvány sem rosszabb sokkal mint ez

2021. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy + jellel.
2021. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Az semmi. Csakis a (most akciós!!) delta extra szuperpluszos hipermutáns az igazi.
2021. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!