Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet azért van a párom...

Lehet azért van a párom intenzív osztályon covid miatt mert oltatlan én meg kis orrdugulással megúsztam mert 3 pfizert kaptam?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok párom teljesen nem kapott levegőt pénteken vitték be sajnos nem akarta oltást felvenni , én is pozitív vagyok de orrom dugul csak... háziorvos azt mondta igen valószínűleg, mert ő is ezt tapasztalja a praxisában
2021. nov. 28. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez komoly? 😂
2021. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Mi olyan vicces most komolyan? 😡😡😡
2021. nov. 28. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Provokáció
2021. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Mi ebben a provokáció?
2021. nov. 28. 11:24
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Hű, de meglepő, hogy aki be van oltva valami ellen az vagy nem kapja el vagy sokkal kevésbé súlyosan vészeli át…

ja, nem

2021. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés nem provokáció.

Unokatestvérem masszívan el utasította az oltást. Intenzíven van ő is. A pátja aki oltakozott, szaglásvesztéssel, és enyhe lázzal átvészelte.

2021. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Elegem van már az ilyen primitív megállapításokból.


Én nem vagyok oltva, sőt a rokonságomban senki sincs, mégsem kerültünk kórházba. Nem egy oltatlan munkatársamnak annyi volt a covid, hogy egy napig lázas volt vagy fájt a torka.


A férjed valószínűleg oltva sem járt volna jobban, mert ennyire gyenge az immunrendszere a vírussal szemben. Valakire így hat a covid, valakire meg úgy. Egy oltott is lehet durván covidos, bele is halhat, sőt fertőzhet is. Tévhit, hogy nem ! Mindegyikre volt már példa.

2021. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha igaz lenne, nem kérdeznéd a gyakorin, teljesen egyértelmű a válasz. Ezer helyen le van írva, hogy az oltások megvédenek a súlyos tünetektől. Ráadásul még (állítólag) egy orvos is azt mondta neked, hogy valószínű, és hogy ő is ezt tapasztalja. Istenem, ezt senki nem kajálja be, ne haragudj.
2021. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Senki sem fogja komolyan venni ezt a kérdést annyira átlátszó. :)
2021. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem azért van intenzíven, mert oltatlan.


Én kétszer is voltam covidos, oltatlanul, egyszer sem kerültem nemhogy kórházba, de intenzívre sem. A környezetemben egy oltatlan sem szorult kórházi ellátásra. Mint valami nátha, olyan tüneteket produkáltak.


Akinek normális az immunrendszere, az nem jár így.

2021. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!