Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyenkor csak a gyerekeknek...

Ilyenkor csak a gyerekeknek van ujra karanten?

Figyelt kérdés
Apa,anya 4gyerek a haztartas. Anya 2szer,apa 3szor oltott. Anya es 2gyerek gyorsteszttel pozitiv volt. Most a legkisebb kerul karantenba. Ilyenkor kinek kell karanten? Az oltottsk mehetnek ha negativak?
2021. nov. 29. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Papíron tudtommal mindenkinek kell a karantén megint. Azonban párommal pl ketten lakunk, én elkaptam, doki azt mondta hogy páromnak is kell karantén. Ő kétszer oltott. De senki nem ellenőrizte hogy itthon maradt e, igaz engem sem.
2021. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

A törvényi szabályozás szerint:

Van védettségid és pozitív a teszted: karantén

Van védettségid és negatív a teszted: nincs karantén

Van védettségid és kontakt személy vagy: nincs karantén


Ezek alapján anyuka és a gyerekek karantén, apuka meg mehet (a törvény szerint) bárhova. Bár jobban tenné, ha ő se menne sehova.

2021. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!