Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem oltattják be magukat...

Miért nem oltattják be magukat sokan? Mitől félnek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnak, mi lesz a következménye, ha beadatják? Mivel alapozzák meg a félelmeiket? Érdekelne olyan emberek nézőpontja, akik nem oltatják be magukat.

#oltás #vakcina #koronavírus #védőltás #pfizer, moderna, astra zeneca, sinopharm, Johnson & Johnson, sputnik
2021. dec. 1. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Aki beoltatja magát miért fél ennyire a vírustól?

Miért kell már megint ebbe belekezdeni? Miért nem foglalkozol magaddal?


Beoltottam magamat és megbántam, az alapbetegségeim rengeteget romlottak miatta (hashimoto pl) illetve körülöttem lévő autóimmun betegek is sorra küzdenek a betegségükkel szteroid kezelésekkel, de van aki lebénult 3 hónap alatt.

Igen orvos is elmondta hogy VALÓSZÍNŰLEG az oltás tehet róla. A női ciklusok felborulását már meg sem említem.

2021. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

En oltatlan vagyok.


Hiszek a virusban, es hogy komoly.


Hiszek az oltasok hatekonysagaban, egy bizonyos mertekig.


Nem hiszem, hogy Bill Gates chipeket akarna belenk ultetni, vagy illuminati.


Nekem egyedul az a bajom az oltasokkal, hogy nem ismerjuk a hosszu tavu hatasokat, mellekhatasokat.


Erre egy pelda az antipszichotikumok. A tipikus antipszichotikumok jelentosen nagyobb extrapiramidalis mellekhatasokkal jarnak, koztuk van sajnos a tardiv diszkinezia.


Az antipszichotikumok kifejlesztesekor fogalmuk sem volt, hogy milyen mellekhatasokkal jarhat. Tobb ev vagy evtizedes alkalmazas utan jelentkezett a problema leginkabb.


Azota ezt mar tudjuk, es tudunk valojaban merlegelni, hogy mennyi ideig hasznaljuk, meg alkalmazzuk e bizonyos esetekben.


Majd jottek az atipikus antipszichotikumok, amik sokkal kevesebb ilyen mellekhatassal rendelkeznek - ezt is az ido arulta el. De vannak bizonyos uj fajta atipikus antipszichotikumok (quetiapine) aminel meg nem tudjuk megmondani hogy mennyivel okoz kevesebb ilyen adverz mellekhatast mint a tipikus antipszichotikumok.


Szoval annyi, hogy most fejlesztettek ki ezeket az mRNS alapu vakcinakat, es fogalmunk sincs hogy hosszu tavon mi lehet az adverz mellekhatas es addig el sem tudjuk kepzelni milyen mellekhatasokat produkalhat, mert meg olyan nem is jelentkezett. Lehet majd 10 ev mulva fog az oltottaknal es akkor mar tudni fogjuk.


Es lehet mondani, hogy jaj de ennyi embernel nem okozott (EDDIG) semmit. Ez nagyon nem nyugtat meg, mert hiaba sok embernel nem okoz, de nalam fog mert hajlamos vagyok ra.


Nekem elobb ilyen meresi adatok kellenenek, hosszutavuak, amikkel latom azt is hogy milyen gyakran mit okoz, mik a valodi rizikoi az oltasoknak.


Emellett hatalmas marketing es business lett a vakcinakbol - M.o az elejen peldaul a nyugati vakcinakat szoba sem akarta hozni, rogton kinai meg orosz eloszor.


Komoly jarvany kozepette nekiallunk valogatni politikai szempontok szerint, hogy milyen vakcinat rendeljunk? Miert nem egeszsegugyi szempontok szerint?

2021. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

# 1


Maga a vírusfertőzés is okozhat fellángolást, SŐT!

2021. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan oltott vagyok,de ahogy olvasom és az ismeretségi körömben is hallom,azt gondolják, hogy mérget adnak be és így akarják a népet ritkítani, de szerintem a legnagyobb gond és ez is zavarja az oltatlanokat nem kicsit és bevallom engem is annak ellenére hogy be vagyok oltva az,hogy ennyire rá erőltetik az emberre ezt az egészet, konkrétan fenygetik őket meg az undorító beszólasok amit Lázár is megengedett magának,én nem ítélem el aki oltatlan, rengetek olyan baratom/ismerősöm van,azt nem szeretem egyedül ha belém allnak oltatlanok azért mert oltott vagyok(elofordult már sajnos) gusztustalan ez a megkulonboztetes,ezzel csak egymásnak ugrasztjak az embereket.

Meg ez az új kampány,hogy azért kell oltani a gyerekeket mert kevés felnőtt oltakozik.

2021. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

3-as voltam.


Akkor kijavítom magam, minden vírusfertőzés okozhat fellángolásokat autoimmun betegségek esetén (én is ilyesmivel szívok 2 hónapja), de a COVID az egyedüli, ami nem. Talán ezt már nem pontozzátok le.

2021. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem hogy méreg van benne, de hiszek azoknak akiknek az életét tönkretették az oltások. Nem szeretnék köztük lenni, ilyen egyszerű. Covidon igazoltan 2x átmentem és egy erős influenzához lehet hasonlítani, ez nem indokolja hogy beoltassam magam ezzel a génterápiás anyaggal.
2021. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #1 nem kötekedésből tettem fel a kérdést, pusztán kiváncsi voltam a “másik oldal” hogy áll az oltásokhoz, mert eddig csak nagyon szélsőséges véleményeket hallottam.
2021. dec. 1. 15:26
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is átestem a fertőzésen gond nélkül (emiatt feleslegesnek tartom), de ez nem is lenne gond. Van ellene védőoltás, szuper, aki szeretne, védekezhet. Ami engem igazán zavar ez az agresszív, sunyi kényszerítés, amit művelnek körülötte. Ha annyira veszélyes a vírus és annyira jó az oltás, akkor tegye kötelezővé. Szó nélkül beoltatom magam. Viszont amíg ez a gusztustalan néphülyítés megy a felelősségvállalás munkáltatókra való áttolásával, addig nekem valami nagyon sántít.
2021. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as Csak egy kérdés. Kötelezővé tennék, akkor szerinted valaki vállalni fogja a felsőséget ha valakinek lepadlózza a szervezetét az oltás? Vagyis, szerinted mi változna a jelenlegihez képest felelősségvállalás tekintetében?

Tovább menne "véletlen egybeesés" "ez nem lehet az oltástól" "oltás teljesen biztonságos" mantra, vagy utána korrekt módon kivizsgálnák az eseteket?

2021. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem véletlenül nem kötelező, nem akarja a felelősséget senki vállalni!

2. Vajon miért titok még mindig, hogy mennyi a korházakban az oltott-oltatlan arány? Gondolom, hogy nem az oltatlan többség miatt, teljesen egyértelmű!

3. Az EP képviselői a vakcina szerződésekről miért csak egy agyonsatírozott példányt kaptak?


UH nyomja az anyjába az, aki akarja!


Kötelező lesz? Majd meglátjuk, hogy KI nevet a végén!

2021. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!