Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elkaptam a herpeszt van rá...

Ha elkaptam a herpeszt van rá esély hogy nem kerül be a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Nagyon kis területen van,szinte meg se látszik,és most van először.
2010. szept. 6. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogyha elkaptad akkor már bele került a szervezetedben, és benne is marad..
2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-n

bocsi

2010. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az már a szervezetedben van, s az egyik tünete, hogy megjelent a bőrfelületeden.
2010. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bőröd a szervezeted része, tehát a vírus már benned van, mindegy mekkora területen látszik.


Egyébként lehet, hogy már nagyon régen benned volt, ált. olyankor jön ki, ha legyengül az immunrendszered.

2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Benned marad sajnos..az immunrendszered véd meg attól, h kijöjjön,kiújuljon.Ha ez gyenge,egész életedben kisért ez a fránya virus:(
2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remek.. :S :@ És van rá vmi mód hogy eltüntesem a szervezetemből?
2010. szept. 6. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs,mint ahogy ezt már páran leirtuk.

max arra van mód, h edzzed az immunrendszered,és akkor5 ritkán vagy soha nem ujul ki a herpesz.

Amugy "megnyugtatásul": az emberek 80%ában benne van...

és még élünk hála égnek:)

2010. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!